Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? A barátom szeret, de nem szerelmes belém aminek oka lehet: 1 mert ott vagyok neki parlagon 2 nem kell értem harcolnia 3 tudja, hogy úgysem hagynám el

Figyelt kérdés

jobban tenném, ha mást keresnék?

vagy kezdjem el játszani, hogy nem érek rá, meg ilyenek, ,hogy aggódjon kicsit?

tiszta vicc, hogy azért nem szerelmes, mert én szeretem.

mondom neki,h hiányzik, hogy úgy várom már hogy lássam, mire ő már csak épphogy biccent egyet, mert nem hatja meg

ti mit tennétek a helyemben?????


2010. máj. 6. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes, az már veszett fejsze nyele. Előbb-utóbb úgyis vége lenne, én azt mondom, hogy akkor már inkább előbb legyen vége, mielőtt kiderül, hogy megcsal, vagy egyebek. Ha nem szerelmes, illetve ezt egyértelműen ki is mondja, akkor vége a dalnak.
2010. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egy utolsó próbálkozásnak megteheted azt, hogy nem érdeklődsz utána, elmész egyedül nélküle bulizni, szexis vagy, stb. ha így sem érdekled, akkor hagyd. a szerelmet nem lehet erőltetni....
2010. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönet az eddigiekért

de úgy vettem észre, mindenkiben elmúlik a szerelem, ha a párja mindent megtesz érte

miért van ez így

2010. máj. 6. 11:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Akiben elmúlik abban soha nem volt igazi a szerelem.
2010. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a volt párjába óriásira szerelmes volt!!

és azt vettem észre, csak azért, mert elérhetetlen volt a csaj, mert vagy külföldön dolgozott, vagy hanyagolta a barátját, vagy meg is alázta!, úgy kezelte, mint egy senkit

ezért nem békülne most ki vele, de több-több évig így volt szerelmes!

én meg ugye szeretem, nem úgy, mint az exe én meg már így nem is vagyok érdekes...

igazságtalan

2010. máj. 6. 12:33
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Én otthagytam. És igaz nem tesztnek szántam, hanem komolyan gondoltam, de abból, hogy már hónapok óta nem keres, tisztán és világosan látszik, hogy tényleg hidegen hagyom.

Ha tényleg nem szeret már, és ahogy leírtad, ezt te is érzed, látod, akkor nincs értelme játszadozni. Azzal, hogy nem keresed, úgy teszel, mintha nem érdekelne, csak rosszabb lesz. Rájössz, hogy tényleg nem kellesz neki, méghozzá abból, hogy rád se fog bagózni. Ergo nem érsz el vele semmit.

Jobban jársz egy olyan párral, aki igazán szeret. Nehéz dolog, de túl lehet élni.

2010. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

most pont ez van.

írtam neki, hogy ma nem megyek át hozzá

vissza se ír

gondolom estére küld majd egy jóéjt üzit

már belefáradtam a harcba

de még nem merek szakítani

2010. máj. 6. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Hidd el az lesz a legjobb megoldás. Csak még jobban elfáradsz. Tudom én milyen az... És nincs túl sok érteme.

Menjen, aki menni akar!

De ezt döntsd el te magad! Nem akarlak befolyásolni. Csak azt tudom mondani, hogy voltam ilyen helyzetben. Bár léptem volna korábban!

2010. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

és megkérdezhetem, szakítás után mi lett veled?

most van barátod?

én totál magányos lennék, azért félek

és a társkeresőkön alig van, aki normális, megbízható

2010. máj. 6. 16:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább vagyok magányos, minthogy olyannal legyek, aki le se szar. Már bocs a kifejezésért.

Egyedül jobb, mint mellőzöttnek lenni! Az utóbbi jobban fáj. Főleg ha te még mindig szereted.

De ez csak egy vélemény. Vannak, akik inkább maradnak a régi kapcsolatban, minthogy esélyt adjanak egy sokkal jobbnak. Rajtad áll, melyiket választod!

2010. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!