Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az hogy nem értem meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az hogy nem értem meg, hogy most nem ér rá? Szerintetek nekem vagy neki van igaza? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Msnen beszélgetek egy csajjal több mint 2 hete.Én akarok találkozni veleés állítása szerint ő is csak most vezetni tanul és elvileg nincs ideje találkozni.Mert én este melózom és nem akar lejönni hozzám 2-3 órára.(mondjuk nem azért, de első randira nem lenne az elég ?)

Meg szerintem azt hiszi hogy neki kéne lejönnie hozzám...Amikor kb én is el tudnék menni hozzá.

Na mindegy a vita abból fakadt hogy nekem már nagyon elegem van abból hogy minden nap megkérdem hogy mikor ér rá és azt válaszolja hogy nem tudom...de azért szeretne velem találkozni csak most nem jó neki.

Mondtam neki hogy jólvan én többet nem kérdezek rá, majd ő szól ha látni akar.Szerintetek jól tettem?

Mert igazából attól félek hogy ha nem találkozunk akkor a végén összejön valakivel :(


2010. júl. 21. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hagyd az ilyet a P...ába! Komolyan! Egyszer én is megismertem egy ilyen csajt, és úgy volt hogy talizunk, de persze előző nap lemondta! Ok, később elhagyta a telefonját, ami persze idővel meglett, majd autóbalesete lett, és kórházba került... Felépült gyorsan kb 3 napra rá, akkor már nem nagyon volt kedvem menni, de gondoltam egy próbát megér. Akkor viszont épp ment valahová az ismerőseivel... Nah akkor menny b+! Később kiderült hogy összejött valami pasival ott aki alápakolt, pedighát gyógyszert szedett. Valószínű. Egy hüle ..csa volt, hála az égnek hogy nem dobtam ki az ablakon a benzinpénzt hogy találkozhassunk. Am nem mostanság volt de szerintem a lényeg ugyanaz. Az ilyen most nem jó így úgy csajokat el kell hajtani a ....ba!
2010. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.Tegnap mondtam neki hogy ha nem talizunk akkor hagyjuk az egészet.Erre ő akkor nyomta be azt a szöveget hogy én nem értem meg hogy most vezet és nem ér rá...Meg ha nem lenne nála esélyem akkor már rég megmondta volna.
2010. júl. 21. 09:39
 3/18 anonim ***** válasza:

jóltetted!

ne pitizz érte.

így csináltam hülyét magamból.

6 napig mindennap megkérdeztem hogy elmegyünk e valahova. végül igent mondott és az indulás előtt 12 perccel lemondta.

ilyenek a csajok..

2010. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azért szerintetek fogunk találkozni?

Mondjuk az jó jel, hogy ha nem írok rá akkor ő ír meg csak egy szavamba kerül és már azzonnal bekapcsolja a kamerát.

2010. júl. 21. 09:49
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem köszönd magadnak,és a barátnőidnek de tudtad te jól mit csinálsz illetve csinálsz velük úgyhogy nem sajnállak egyébként nem tudom miért érdekli a barátnőket ez a csaj ennyire hogy gusztustalanmódon alápakolnak egyébként ez jellemző szegényekre
2010. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
amibe bent van a barátnő keze,az jól nem sül el
2010. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdést kommentáljátok ne a válaszoló hozzászólását!
2010. júl. 21. 10:00
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem nálatok nincsen bizalom de biztos van alapja.Ha meg összejönne valakivel,akkor lehet nem te voltál a hozzávaló
2010. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,nagyon vogyázni kell mert jópáran kamuznak a neten.Én azt nem hiszem el hogy egy héten legalább egyszer ne tudna találkozni veled,bár ha nagyon sokat kell tanulnia akkor talán hihető
2010. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
lehet sokat nyaggatod a problémáiddal
2010. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!