Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kéne tennem? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem? Annyira nem értem sajnos.

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok 1 éve volt egy barátom 17éves volt és azért kidobott mert nem feküdtem le vele.Lassan 4 hónapja folyamatosan hívogat...nem szoktam felvenni. Egy v két hete barátnőmmel mentünk haza és én nem kisértem haza teljesen a előbb leléptem. Majd mesélte h az én "kedves ex barátom" megerőszakolta...azt mondta barátnőm h ne szoljak a rendőrségen akartam hisz ott dolgoznak a szüleim.. Azóta nagyon rosszul van fáj a hasa meg minden orvoshoz se akar menni...:S hogy beszéljem rá legalább az orvosra? és ezért meg büntetnék a srácot?:S (barátnőm 16éves)
2011. máj. 15. 12:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ezt sirva mesélte el... (elnézésta helyesirási hibákért )
2011. máj. 15. 12:11
 2/16 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a srác szüleinek és a lány szüleinek is, ha nem megy orvoshoz könnyen baba lehet belőle, a srác meg naná hogy megbüntetnék, hisz megerőszakolta... és meg is érdemelné 19/f
2011. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj a szüleidnek, ez nem játék. Még a lelki tehertől öngyilkos is lehet. Meg teherbe is eshetett, a nemibetegségekről ne is beszéljünk. Ne hallgass a barátnődre, te csak így tudsz neki segíteni és az a szemét állat meg börtönbe is kerül, légy okos, a barátnőd most nem tud helyesen gondolkodni, mert nagy megrázkodtatáson ment keresztűl!!!
2011. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen meg neki ez volt az első és nem jön suliba se ....igaz van egy doki akit ismerek 26éves bnőm és mondtam neki h irjon a csajszinak igazolást h hiányzik de ez igy nem mehet sokáig am nem is kérdeztem h terhes -e Omg
2011. máj. 15. 12:24
 5/16 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi, hogy beszéltél-e a szülőkkel, mert az nagyon fontos, hogy legalább ők tudják így megtudják tenni a szükséges lépéseket!!!
2011. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mivel.... anyu apu bátyám nővérem rendőr vagy nyomozó így növéremnek mondtam el bementem a rendőrségre és elmondtam neki mindent és most ment el a sráchoz egy kutyával akartam vele menni de nem engedte. Lehet csak körül nézni ment, ha ezt meg tudja bnőm h én elmondtam egy rendőrnek soha tbbet nem áll velem szóba.
2011. máj. 15. 18:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez volt a legjobb amit tehettél, idővel ráfog jönni, hogy te csak az ő érdekét nézted és hálás lesz érte, hogy nem hagytad, hogy ez az állat megússza!!!
2011. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
most nővérem a srácot elkapta és kihallgatja azaz holnap nem megy suliba amikoir vissza mentem az őrse pont láttam h kisérik gyáááá azok a szemekha kijön engem megől na mind1... remélem nem csináltam nagy hülyeséget
2011. máj. 15. 21:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, a családod úgy is megvéd, hisz rendőrök, mond nekik, hogy félsz tőle, biztos nem lesz semmi bajod!!!
2011. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kösz am holnap reggel megyek barátnőmmel orvoshoz nem megyünk suliba majd az orvos kiscsajszi haverom igazolja nekünk a napot... :S
2011. máj. 15. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!