Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt már nem értem. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem értem. Most akkor mi van? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Ma az egyik lány osztálytársam elhívott találkozni kettesben, mert sok ideje volt a buszáig. Mást is hívhatott volna, de ő feltétlenül velem akart találkozni. Nagyon jót beszélgettünk, közben végig a szemembe nézett tág pupillákkal, és mosolygott, végig piszkálta a telefonját, vagy a kabátját.. viszont benyögte, hogy van neki egy idézőjeles kapcsolata, és pár hét múlva mennek kettesben egy hétvégére azzal a csávóval. Elszomorodtam akkor. Mikor vége volt a "randinknak", azt mondta, hogy szívesen megismételné velem. Viszont puszit nem adtunk egymásnak. kezdeményeznem kellett volna ezt? hogyan?

Amúgy suliban végig engem bámul a csaj, meg msn-en is mindig egyből rámír.


tetszem neki? most mit kellene tennem? :(


bocsánat, hogy hosszú lett, nagyonr emélem azért kapok rá válaszokat, nagyon kellene!



18/F


2011. márc. 26. 15:26
 1/6 Kingaa1 ***** válasza:
ha tetszik kezdeményezz, ha csak idézőjeles kapcsolata van akkor meg simán egymásra találhattok:)
2011. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De elmennek pár héten belül a másik sráccal egy hétvégére...:(
2011. márc. 26. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
De lehet hogy a hétvégéjük után dobja a srácot, vagy még előtte. Kezdeményezz! Érd el hogy beléd szeressen! Bókolj neki, vegyél neki kisebb ajándékokat, sétálj vele esténként a parkban vagy a vízparton, vagy valami olyan helyen, ahol csak egymásra figyeltek. :)
2011. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én nem randizgatnék olyan fiúval akinek kapcsolata van, még ha idézőjeles is. Döntse el mit akar. Nem szeretem az olyan embereket akik nem mernek kilépni egy kapcsolatból addig, míg nem találnak mást. Miért kell kapcsolatból kapcsolatba lépni? Vagyis pontosabban, miért kell addig keresni míg van vkije?! Akkor dobja ki és legyen veled. Sztem tök nem fer a csajtól. Velem nem játszadozna az fix.

De Te tudod.

2011. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak én már belezúgtam egy ideje a csajba...
2011. márc. 26. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy féltékennyé akar tenni a lány, ezért mondta azt a hétvégés dolgot. Én a helyedben vennék egy nagy levegőt és rákérdeznék a lánytól, hogy mit akar (tőlem)? Akkor már muszáj lenne színt vallani. Így lehet, hogy hónapokig elszórakozik veled (míg vár a buszra), miközben nem is akar tőled semmit csak az egóját növelni.
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!