Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire fel ez a kettős mérce?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel ez a kettős mérce? Ki is felszínes?

Figyelt kérdés

Nem értek, komolyan. Nekem mindig az olyan pasik tetszettek - tetszenek is -, akik szőrtelenítették magukat szinte mindenhol, divatos, trendi hajuk volt, trendi ruhákban jártak, adtak magukra, illatosak voltak mindig. Emellett pedig mindig szerettem - szeretem is - a diszkót, számomra az a megfelelő szórakozóhely. Szerencsém van végülis, mert a diszkókban ez a pasitípus "fellelhető", lehet velük ismerkedni. Mindig is így tettem, szinte mindig diszkóban ismerkedtem, bár a legtöbből "csak" barátság lett, az egyéjszakás kalandokat nem igazán pártolom a saját részemről.

Szóval nemrég megismerkedtem egy buli egy ilyen sráccal, aki mellesleg elég pénzes is (ez később derült ki, tehát nem ezért kezdem vele beszélgetni, hanem szimpi volt, bejött a stílus, ez viszonzásra is talált).

Nagyon sokan azzal jönnek azóta, hogy a barátom egy "selyemhuszár", én pedig biztosan csak a pénze miatt vagyok vele... -.- Miért kell ezt??? Egyrészt egyáltalán nem, másrészt nem is lennék rászorulva, mert nekünk is elég jól megy... Akkor meg?

Miért ilyenek az emberek??? Egyből csak arra tudnak asszociálni, hogy vagy a kinézete vonz vagy a pénze. Mellesleg hozzáteszem: rá is ezt mondják, ha meglátják velem...

Bezzeg, ha egy lány összejön egy nem annyira tehetős, nem is túl helyes pasival, akkor egyből, hogy biztos húú, de nagy a szerelem...

Ezek az emberek mondják rám/ránk, hogy felszínesek vagyunk... Most akkor ki is a felszínes? Nem én ítélek külsőségek alapján, hanem ŐK!

Ennyire képmutató világban élnénk?


L/19


2010. júl. 20. 20:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Abszolút nem kell tökéletesnek lenni,csak egy csöppnyi ész kell,hogy megértsd.Tudod vannak születettet adottságok is,amiket nem lehet semmilyen iskolában megtanulni.
2010. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Akkor élj velük boldogan, én is nagyon boldogan élek azzal, amim van.
2010. júl. 20. 20:51
 23/39 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy meg kellene elégedj vele,és nem pazarolni olyan dolgokra az időt,aminek úgysincs semmi értelme.Nem értem miért vagy felháborodva.A qrva nem csodálkozzon,ha b@sszák:)
2010. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Szimplán érdekel az egész. :)
2010. júl. 20. 20:59
 25/39 anonim ***** válasza:

Én,mint kommunikációból élő ember nem így látom.Szerintem nagyon is mérges vagy...

Szinte még a metakommunikációs jeleidet is látom:pirulsz,rángatod a vállad,osszeszoítod az ajkaid stb...

2010. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

:D Akkor valahogy nem vagy ász a szakmádban. :)

Ez már nem mostani dolog, van pár hónapja, a kérdés most ötlött fel bennem, unatkoztam, tehát feltettem.

2010. júl. 20. 21:04
 27/39 anonim ***** válasza:
Olvasd végig még egyszer a kérdésed,és nevess egy nagyot,hogy milyen butaságot is írtál most:)
2010. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Miben? Jelenleg tényleg bosszant. :) Ezt nem tagadtam, de nem ez tölti ki a mindennapjaimat, ahhoz túl elfoglalt vagyok.

De nem kívánok veled csevegni, úgyhogy várom, ha esetleg még valaki válaszol az alaptémára, majd arra válaszolok.

Neked meg "Szia!".

2010. júl. 20. 21:08
 29/39 anonim ***** válasza:

Látod-látod:)


Beismered,hogy igazam van,aztán meg elküldesz a fr@ncba:)

Tipikius nő.:D

2010. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem azért írtam ki a kérdést, hogy itt offolj. :)
2010. júl. 20. 21:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!