Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik kettős élet? HOgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik kettős élet? HOgy a fenébe lehet úgy csinálni, hogy ne vegye észre senki és senki ne szoljon már?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 éve vagyunk együtt,már a házasságot terveztük,gyerekekkel,családi kirándulással,és most egy munkahelyi bulin, a párom társával beszélgettem kis fiatal csajszi,21-22 éves lehet rendes nő volt végülis,csakhogy utánna megjelent a párom,aki nemmert odajönni hozzám mondom mi a fene odamentem hozzá és kérdeztem mi a baja? és annyi votl a válasz azzal a csajjal voltam már,mondom oké biztos kínos lehet nem csináltam nagy ugyet belőlle

csak tegnap hívta ez a nő telefonon én felvettem mert épp dolga volt , és annyit mondott "Hát szia ,azért hívlak h mondjam jó volt a múlt héten élveztem ,de jobb lenne megismételni mit szólsz hozzá? (valami hasonlót) én gyorsan lecsaptam.. párom megkérdeztem erről,azt mondta nem tudja miről volt szó

az a baj hiszek is neki ..

de nem elég egyértelmű hogy megcsalt? sajnos nem tudok ésszerűen dönteni mit csináljak ,sajnos mivel szeretem nem tudok neki nem hinni vagy csak nem tudok nem hinni neki

vagy túlreagálom?

mi lenne a reális mit tegyek? faggatózzak?


2011. júl. 27. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
megcsalt, ez elég egyértelmű... ne tervezz vele komolyabbat mert ha már most ilyen akkor ebből később válás lenne... sajnálom!
2011. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugye a sztori ismeretében a kérdést viccnek szántad?
2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

arra akartam kijukadni,hogy meglehet hogy már több napja hónapja esetleg évente együtt cisnálják belőllem a hülyét,ismerősök szeme láttára,csak sajnos eltértem szoval nevezhetüjük vicnek

köszönöm az első választ,úgylátom többet nem is kapok azt hiszem naív vagyok reménykedem a reménytelenben

2011. júl. 27. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:

igen.Ne akarj bizonytalanságban és kétségek közt élni.Lépj ki a kapcsolatból.

Én akkor is kilépnék,ha nem tudnék rá biztos választ kapni(mármint a megcsalásban),mert valahogy egy ilyen telefonhívás után elszállna minden bizalmam !24N

2011. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az nem lehet, hogy a nő fűzte, ő meg nemet mondott és így akar bosszút állni?

Furcsa, hogy meg sem várta, hogy kivel beszél és már lökte is a félreérthetetlen szöveget...

2011. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
am kicsit más a magyarázat mint a kérdés a ketős élet meg nehéz dolog meg nem is jó de ha két éned van az sokkal rosszabb hidd el:S
2011. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!