Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire fel ez a kettős mérce?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel ez a kettős mérce? Ki is felszínes?

Figyelt kérdés

Nem értek, komolyan. Nekem mindig az olyan pasik tetszettek - tetszenek is -, akik szőrtelenítették magukat szinte mindenhol, divatos, trendi hajuk volt, trendi ruhákban jártak, adtak magukra, illatosak voltak mindig. Emellett pedig mindig szerettem - szeretem is - a diszkót, számomra az a megfelelő szórakozóhely. Szerencsém van végülis, mert a diszkókban ez a pasitípus "fellelhető", lehet velük ismerkedni. Mindig is így tettem, szinte mindig diszkóban ismerkedtem, bár a legtöbből "csak" barátság lett, az egyéjszakás kalandokat nem igazán pártolom a saját részemről.

Szóval nemrég megismerkedtem egy buli egy ilyen sráccal, aki mellesleg elég pénzes is (ez később derült ki, tehát nem ezért kezdem vele beszélgetni, hanem szimpi volt, bejött a stílus, ez viszonzásra is talált).

Nagyon sokan azzal jönnek azóta, hogy a barátom egy "selyemhuszár", én pedig biztosan csak a pénze miatt vagyok vele... -.- Miért kell ezt??? Egyrészt egyáltalán nem, másrészt nem is lennék rászorulva, mert nekünk is elég jól megy... Akkor meg?

Miért ilyenek az emberek??? Egyből csak arra tudnak asszociálni, hogy vagy a kinézete vonz vagy a pénze. Mellesleg hozzáteszem: rá is ezt mondják, ha meglátják velem...

Bezzeg, ha egy lány összejön egy nem annyira tehetős, nem is túl helyes pasival, akkor egyből, hogy biztos húú, de nagy a szerelem...

Ezek az emberek mondják rám/ránk, hogy felszínesek vagyunk... Most akkor ki is a felszínes? Nem én ítélek külsőségek alapján, hanem ŐK!

Ennyire képmutató világban élnénk?


L/19


2010. júl. 20. 20:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

"akik szőrtelenítették magukat szinte mindenhol, divatos, trendi hajuk volt, trendi ruhákban jártak, adtak magukra, illatosak voltak mindig"


Tehát neked a felszínes emberek tetszenek, mert csak a külsőre ítélsz.

Akkor b+ mit csodálkozol?

2010. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
bizony.és nagyon irígy emberek vesznek körül.
2010. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%

szóval összegezve:

-19 évesen diszkókba jársz.,

-a búzák jönnek be, akik vasalják a hajukat és csupaszok rózsaszín pólóba.,

-te válogatsz hogy neked a szőrtelen búza pasik kellenek csak, nem nézed másban az értékeket és te kérded hogy képmutató e a világ? igen, és te is közéjük tartozol!!!

2010. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
55%
vigyázat ribanc veszély
2010. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Minden ember felszínes, ha csak egy kicsit is, de akkor is az. Felszínesek veled, viszont te is az vagy velük...

Mindig akad egy két ember (lavinaindítók), akiknek van véleményük, megjegyzésük, beszólásuk, amit muszáj másokkal megosztani, innen jön a pletyka.

Ne foglalkozz másokkal, ne figyelgesd őket, élj.

2010. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
hát ezen most nayon jót kacagtam. arra vagyok irigy hogy a csajjommal borotválkozzak, vasaljuk ki a hajunkat, és dugjuk fel egymás seggébe atampont
2010. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem csak külsőre ítélek! Először MINDENKI azt látja, hogy hogy néz ki a másik. Nem látsz bele a lelkébe, fejébe senkinek. Az én szememet ez a típus vonza magára. Aztán számtalanszor kiderült, hogy belül nem stimmelt valami, egyből hagytam a dolgot. Megismertem már olyan srácot is, aki nem ez a típus volt, de nagyon megszerettem, 1 évig voltunk együtt, elhagyott, de még másfél évig imádtam, tehát...
2010. júl. 20. 20:12
 8/39 anonim ***** válasza:
Ha még leírod, hogy kommunikáció szakra is jársz behalunk XD
2010. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

"Ne foglalkozz másokkal, ne figyelgesd őket, élj."


Lehet valóban ezt kellene tennem...

2010. júl. 20. 20:13
 10/39 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy a mai lányoknak, nőknek miért nem férfiak kellenek? Helyette szőrtelen, metroszexuális, búza idióták.
2010. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!