Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez zavarna titeket lányok, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarna titeket lányok, ki mit gondol? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Az magammal a legnagyobb gondom hogy az átlagnál valamennyivel szőrösebb géneket örököltem, vagyis inkább durván dúlnak a hormonjaim mert minden tekintetben hamar megértem, de ez csak a szőrösségben zavar. Nemrég múltam 16 de már 14-15 (inkább 15 eleje) évesen is szőrösödött a vállam meg a hátam legfelső része a nyak alatti tájék, és ez engem rettentően zavar itt, többi helyen nem zavar annyira, mert vagy karban tartom vagy nem csinálok vele semmit mert mégis csak fiú vagyok :D. Viszont van pár hely ahol nem bírom elviselni mert zavar meg kínosnak érzem és ez pl az a bizonyos hát felső része.

Nagyon zavaró mert sok embernek azt vettem észre hogy ott nem is szokott szőr nőni egész életében. Szoktam tenni ellene gyantázással (segítséggel)de állandóan arra figyelni, hogy jajj ne már megint visszanőtt nagyon frusztráló. Tehát véleményekre lennék kíváncsi hogy mit gondoltok erről, ki hogy viszonyul/na hozzá :D

Bocsánat kicsit hosszú lett, de előre is köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 19. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy kedves ismerősömnek is van sörénye de neki ez a szexepile :D:D
2010. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő, undorító vaaaaagy!!!
2010. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
engem egyáltalán nem zavarna :) én imádom a szörös férfi pocikát :) erre gerjedek..és a háton sem zavar.
2010. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát a szőrös hát és a szőrös váll valóban zavaró, ha nagyon szőrös. Nem túl szép látvány. Ha nem vastag, erős szőr nő, vagy nem túl sűrű, akkor nem olyan zavaró, de ha igen, akkor jól teszed, hogy gyantázod. Nem kell túl gyakran, mert a visszanövő szőrszálak nem alkotnak rögtön sűrű dzsungelt, de ha mondjuk rendszeresen 6 hetente beiktetod a programodba, akkor az csak előnyödre vállhat. Nem kell túlzottan sokat foglalkozni vele, sztem 6 hetente az a fél óra megéri, és úgy mindenki elégedett...
2010. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
abszolút nem lenne zavaró, szerintem. persze mindenkinek más tetszik, de ez is mindegy, hiszen annak, aki veled akar lenni, TE fogsz tetszeni, teljes egészében ;) 15/L
2010. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat :D és igen 6 hetente tényleg nem sok az a fél óra
2010. júl. 24. 23:08
 17/17 anonim ***** válasza:
ha tetszenél,akkor nem ettől függne,de amúgy nem szeretem a sok szőrt xD
2010. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!