Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez zavarna titeket lányok, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarna titeket lányok, ki mit gondol? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Az magammal a legnagyobb gondom hogy az átlagnál valamennyivel szőrösebb géneket örököltem, vagyis inkább durván dúlnak a hormonjaim mert minden tekintetben hamar megértem, de ez csak a szőrösségben zavar. Nemrég múltam 16 de már 14-15 (inkább 15 eleje) évesen is szőrösödött a vállam meg a hátam legfelső része a nyak alatti tájék, és ez engem rettentően zavar itt, többi helyen nem zavar annyira, mert vagy karban tartom vagy nem csinálok vele semmit mert mégis csak fiú vagyok :D. Viszont van pár hely ahol nem bírom elviselni mert zavar meg kínosnak érzem és ez pl az a bizonyos hát felső része.

Nagyon zavaró mert sok embernek azt vettem észre hogy ott nem is szokott szőr nőni egész életében. Szoktam tenni ellene gyantázással (segítséggel)de állandóan arra figyelni, hogy jajj ne már megint visszanőtt nagyon frusztráló. Tehát véleményekre lennék kíváncsi hogy mit gondoltok erről, ki hogy viszonyul/na hozzá :D

Bocsánat kicsit hosszú lett, de előre is köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 19. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy lány nem azért fog lefeküdni veled/szeretni, mert nem vagy szőrös, az neki tök mindegy lesz. Unokatesóm is szégyenlős emiatt, neki az egész hátát le kell gyantáznom, ha elmegy valahova, mondjuk kajaktáborba, de az első mondatomat vedd figyelembe! Szóval ha zavar téged, gyantáztasd, de nagyon fáj, tudom én.
2010. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom már megtapasztaltam párszor :D De nagyon zavar ezért kibírom, meg annyira azért nem vészes :D
2010. júl. 19. 15:38
 3/17 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a szőrös pasikat szóval engem zavarna. de nem mindenki van így ezzel, nyugi.

19L

2010. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, van aki szőrös van aki nem. Van aki a férfiasabbakat is szereti, van aki a lányosabbakat, a szőrteleneket. Szerintem az undorító, ha teljesen szőrtelen. Első voltam.

19/L

2010. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy oposszumember vagy.
2010. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem nem. Kifejezetten utálom a szőrtelen, csupasz pasikat akik a mellkasukról is leszedik a szőrt. A férfi legyen szőrös. Nem arra gondolok, h durván szőrös, de legyen rajta. Egyébként meg mindenkinek van szépséghibája szóval fogadd el:) 17/l
2010. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
fiúknál ez egyáltalán nem furcsa dolog,szóval ne aggódj emiatt,mert nincs miért:)
2010. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Engem nem hiszem, hogy zavarna. :D

Mert egy pasi, legyen férfi, aki mint tudjuk szőrös. :P


Persze, ha nagyon durva, és téged is zavar, akkor tegyél ellene. De mindenkinek más tetszik.

De aki a férfiasabb fiúkat szereti, azt biztosan nem zavarja.


Átérzem milyen a fájdalom, meg nem is az, hanem amit te is mondtál, h állandóan erre kell figyelni. Tudom..hiszen lány vagyok, és nekünk kicsit több dolgunk van a szőrözéssel, mint átlagba a pasiknak. :D


Szóval kinek mi tetszik. :)

18L

2010. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van végleges szőrtelenítés, csak csöppet drága...
2010. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én meg egy szőrös lány vagyok, a hasam, a hátam, karom fekete szőrökkel van teli. bajuszom is van, amit mindig gyantázok. még a combom is sűrű szőrös, amit állandóan szednem kell, utána meg borostás. sőt, még az ujjperceimen meg a kézfejemen, lábfejemen is van szőr.


egyébként átlagos szép lány vagyok, és engem akkor lány létemre még jobban idegesít, mint téged!


a pasik szőrösek. szedd le ha nagyon zavar.

ezért nem szólhat egy lány sem semmit, mert egy a pasik velejárója!!!!

2010. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!