Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (story lent. )

Figyelt kérdés

A barátom volt csaja még mindig bekavar néha.

3hónapot voltak együtt, szex volt de a csaj épphogy 14 éves volt, az utolsó egy hónapot pedig végigvitázták, utána a csaj lehordta mindennek...

A barátom ki nem állhatja mert bármit kitalál csak rajtam csattanjon...

Szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk, megbeszélünk mindent, már nem is törődünk vele (8hónapja vagyunk együtt) és elmondta hogy a csaj neki csak egy nyári kaland volt.



De a csaj mai napig úgy fogja fel hogy ez élete legnagyobb katasztrófája volt a szakítás... meg hogy neki soha többé nem lesz senkije.


Úgy gondolom hogy egy 3hónapos kapcsolat vége 14évesen nem a létező legnagyobb pofon az élettől.

Lesz még ennél sokkal nagyobb, rosszabb, és szomorúbb is.

2évvel vagyok idősebb tőle de én így látom a dolgot.



Vagy csak én látom így??

Mi a véleményetek??


2010. júl. 19. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hú... De érett vagy. Hát besz@rok, komolyan...

Egyébként meg nem mindenkit lehet meggyőzni azzal, hogy "lesz még ennél rosszabb is". Például engem sem. Szerintem irracionális ilyenekkel érvelni. Egyébként meg honnan tudod, hogy a 14 éves vetélytársad mennyire tudja feldolgozni a veszteségeket?

2010. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy két hetes kapcsolat után (átvert a pasi...) annyira kiakadtam 13-14 évesen, hogy évekig nem volt utána senkim, pedig lehetőségem lett volna rá, nem egy. csak előtte ilyen kicsit burokban éltem, és ekkor találkoztam először azzal, hogy az emberek szemetek, és átvernek másokat. nagyon hosszú idő kellett, mire megint meg tudtam valakiben bízni.
2010. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szóval azt mondani könnyű, hogy lesz még ennél sokkal rosszabb is. lehet, hogy neki nagyon sokat jelentett az a fiú, annak ellenére, hogy nem tudta megbecsülni. előfordul az ilyesmi. az az egy nem szép tőle, hogy keresztbe tesz nektek. viszont én a helyedben nem vágnék föl azzal, hogy ennél még sokkal rosszabb dolgok is lesznek az életében. neked most jó, hiszen van egy párod, akit nyilván szeretsz, gondolom az is eltölt némi jó érzéssel, hogy a párod téged választott, és az exe meg hiába pattog. a 14 évesek még nem igazán gondolkodnak előre, az éppen aktuális gondok a legnagyobbak nekik, és ez így van rendjén. egyébként az előző voltam. 16 évesen még te is kerülhetsz hasonló helyzetbe, amikor téged sem vígasztal majd a "lesz még sokkal rosszabb is az életedben" szöveg.
2010. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kiscsaj nagyon fital, ezért egy kicsit talán mesevilágban élt. Azthitte, hogy ez a nagy szerelem, meg ez örökké tart.

De nem. ÉS mivel hitte, hogy a pasid neki a nagy Ő, ezért nagyot csalódott mikor elvesztette.


Nagyon nehezen fog leállni. Én az Ő korában megszállott voltam. Szerintem nem lesz könnyű dolgotok vele.


Egyébként szerintem ezért sem kellene 16 éves kor előtt randizgatni, meg kapcsolatosdit játszani. Egyszerűen nem elég érettek hozzá...

2010. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szandi?
2010. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 haggyámán ***** válasza:

Meg gondolom a pasid vette el a szüzességét. Az is egy kapocs lehet még a fiú felé, tudod nem minden fiú képes erre. A párod volt számára az első, ezért ragaszkodik hozzá, benne bízott meg ennyire, hogy odaadja magát neki.

Én nem csodálom, hogy ennyire kiakadt.

2010. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha már lett volna ez a kérdés.......
2010. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oszd le jól a kiscsajt, hidd el, utána megfutamodik. Ha meg nem, akkor is ráun egyszer a hülyeségére. 20L
2010. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ő még butus. De te meg mit foglalkozol vele?

Pont azért csinálja, mert látja h eleged van belőle..

Hagy szenvedjen magának, te úgysem tudnál rajta segíteni, csak úgy ha átengednéd neki a pasid.


Vagy félsz, h az a 3hónap többet jelentett volna a párodnak, mint a ti 8hónapos kapcsolatotok??!!

Írtad h a tiétek milyen jó kapcsolat, de mégsem az ha féltékeny vagy, és megingatja mindig ez a kiscsaj a dolgokat...


Amúgy meg vannak a koruktól érettebb 14 éves lányok is, és az is elképzelhető, hogy te, mint 16 éves, ugyanúgy élitek át a dolgokat...tehát a kor nem kizáró ok arra, hogy úgy érzi ennél rosszabb nem történhet vele.


Barátod küldje el őt a jó büdös f*rancba és kész...

Ha meg tapad továbbra is, akkor le kell sz*rni, az már szánalmas lesz..


18l

2010. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

elkapnám és kitépném a haját csak hogy megtanulja hol a helye :DD

16L

2010. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!