Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar hazajönni külföldről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar hazajönni külföldről, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Párom féléve kiment külföldre dolgozni, most fog azóta másodjára csak hazajönni. először 1 hetet, most majd 2 hetet lesz itthon. Először csak úgy volt, hogy addig megy ki, míg anyagilag rendbejövünk, de most közölte, hogy ő még évekig szeretne kinn maradni. Ez oké, dolgozzon, csakhogy van egy 19 hónapos lánya is, aki már a múltkor sem ismerte fel, és vagyok én is, akiivel össz 3 éve van együtt, tehát sok időt még nem töltöttünk együtt. A lánya legszebb időszakából marad ki, arról nem is beszélve, hogy miatta költöztünk vidékre (munka végett), senkink nincs itt, tehát se barátok, se család, se segítség, ő meg kiment külföldre. Ő is tudja, hogy szeretem, de nem akar hazajönni, mert ő azt mondta, hogy az itteni fizetés éhenhalni is kevés. Viszont se ő, sem én nem akarok kiköltözni a lánnyal, mert nekem ez a hazám. A legszörnyűbb, hogy ő nem akarja, hogy visszamenjünk a családom közelébe, mert nem akar újabb kaukciókra(albérlet) költeni. Ez olyan padhelyzet, hogy egyszerűen döntésképtelen vagyok, nem tudom mit tegyek. A családom támogat, bárhogy is döntsek, csak ugye mérlegelnem kell a dolgokat. Ha elhagyom, akkor akkor anyagilag sem fog támogatni minket, és ilyen könnyelmű nem lehetek, mivel a kislányomért felelősséggel tartozom, nem akarom kockáztatni a jólétét. Ha vele maradok és itt maradunk, akkor olyanok leszünk(vagyunk), mint a remeték, mert város szélén, ismerősök nélkül élünk, távol a szeretteinktől, segítség nélkül, nagyon magányosan.Én szívbeteg vagyok, a lányom tejérzékeny, orvoshoz kell járnunk, így ez sem mindegy. Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett kérdésem, de teljesen kétségbe vagyok esve a jövővel kapcsolatban.25/L
2010. júl. 19. 07:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy minden ellene szól! ha elváltok, különköltöztök akkor el kell hogy ismerje az apaságot (ha nem vagytok házasok) és gyerektartást kell fizetnie, az ilyet jobb nem jogi útra terelni hanem közös megegyezéssel, ha lehet...


én csak itt tényeket látok, feketén-fehéren:

- elvárja hogy kinn lakj a francba, holott szívbeteg vagy, ketten a gyerekkel.. ez nem is biztonságos

- nem tartotta be a megállapodást, nem akar hazajönni hozzátok

- nem tudsz róla semmit, nem tudod, hol lakik, nem tudod, hol dolgozik, kik a haverjai, kivel tölti a napját...mint egy idegen...

- nem akar veled élni hiszen nem akarja hogy kiköltözz

- de önző módon nem szeretné hogy pl a családoddal lakj???


lehet hogy nem szerelmes már beléd és a gyerek miatt úgy érzi, így fair, mert nem akar szakítani, de ő vígan éli az életét mittudomén hol... mialatt te otthon ülsz és vársz!


kérlek írd majd meg, hogy döntöttél!

2010. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi lett végül veletek? :)
2010. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!