Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy, ha jön haza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, ha jön haza a párja (enyém külföldről) hogy szabályosan ideges, ahelyett, h örülne?

Figyelt kérdés

nem tudom miért, zavar, hogy tökéletesen kell főznöm (magamra csak össze dobok vmit) hogy nem leszek kipihenve (éjszakáig fent vagyunk)felborul az életritmusom (szabadidőmben torna, olvasás volt, ami vele kimarad, mert vele foglalkozok)és ordibál a cigi miatt, nem tudom letenni, és egy rakás dolog, ami miatt valahogy ahelyett hogy örülnék, szabályosan kellemetlenül érzem magam.


általában nehéz felvenni az új életritmust amikor itthon van, mire meg felveszem, már megy is vissza, tehát nem tudom megszokni, hogy itthon van, és mindig vissza kell rázódnom az egyedülibe, amikor kimegy.

most meg vissza kell zökkennem, abba, hogy itt van.


miért nem tudok felhőtlenül örülni?


más tud?


2011. júl. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válaszom, válj el és nem lesz többet ilyen.

Most mégis mit vársz? Én ismeretlenül megmondom neked hogy nem vagy rá kíváncsi azért nem jöttök ki egymással.

2011. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Biasa ***** válasza:
Hasonló helyzetben én sem lennék boldog. Alárendeled magad a párodnak, várod haza, elhalasztod a neked fontos programokat, ő pedig ezt nem értékeli. Hosszú távon nem igazán működnek ezek a távkapcsolatok, főleg ha már ideges, mikor hazajön.(biztos meg van rá az oka, hogy miért)Szerintem te már keresed a kifogásokat, hogy kifele kacsingathass a kapcsolatból, amit teljesen megértek a leírtak alapján.
2011. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ kedves második, ebbe bele se gondoltam eddig, tényleg, mindig alá rendelem magam neki.

amúgy nem ő ideges, ha haza jön, hanem én?

a kérdésem tényleg kétértelmű, ahogy olvasom...


a valakire, aki szintén várja haza a párját értettem, hogy ideges:

tehát: más is ideges, ha jön haza a párja?

lehet így kellett volna kérdeznem...

2011. júl. 7. 12:21
 4/4 A kérdező kommentje:
* az első kérdőjel helyett pontot akartam írni
2011. júl. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!