Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy babát várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy babát várok már nagyon akartuk a párom soförködik és most melo helyett váltott és 3-4 hétig nem fog hazajönni valaki adna vmi tipet, hogy ne legyek depis? Mert nem tudom, hogy fogom egyedül birni

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a kicsire. setalj, egyél sok gyümölcsöt, h egészséges legyen, meg te is. nézzél humoros műsorokat, filmeket, vagy menj el a baratnőidhez, olvass, hallgass zenet.
2009. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Járj társaságba, sokat segít ha nem vagy egyedül! Kitölti az idődet, és kevésbé érzed magányosnak magad.

Szervezz csajos estéket magadhoz, vagy menj el ismerősökkel szórakozni, stb...

2009. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
arra gondolj,hogy milyen jo lesz ujra együtt a pároddal ha hazaér és ne izgulj,nem vagy egyedül!hisz ott a bébi a pocidban!3-4hét nem fél vagy 1 év!hamar elrepül!
2009. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia. Hasonló helyzetben voltunk-vagyunk, én is sofőrködöm, de én 2 hetente itthon vok. A párom ameddig lehetett, dolgozott, és így a nap nagy részében nem volt 1edül.
2009. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igazatok van nem szabad elhagynom magam.
2009. márc. 15. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!