Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hétig egyedül apósommal?

Egy hétig egyedül apósommal?

Figyelt kérdés

A feleségem szülei pár 100km re laknak tőlünk. Jövőhéten náluk leszünk de az apja utál engem. Amikor összejöttünk azt se nézte jó szemmel de amikor jött a többi féltem tőle. Amikor megtudta h tőlem lesz gyereke azt hittem kiherél ha meglát (2 gyerekünk van). Az anyukája szeret engem mert "nagyon aranyos" vagyok és olyan vagyok mint egy kisfiú mintha az ő fia lennék. Amúgy több öregebb kollégám is úgy van velem mintha mindenkinek a fia lennék :D. Az az ember nagyon utál..szerintem képes lenne megölni de nem tudom miért. Lesz olyan h egyedül maradok vele. Nem vagyok szaros de elég ha rám néz. Nem nagyon vannak közös témáink. Annyi h ő szereti a traktorokat meg az autókat és régebben kamionos volt. Én is szeretem az autókat és kamionos vagyok. Erről talán tudnánk beszélni pár szót. Igazából én nem is szeretnék menni de ez van...Mi lesz velem?

28/F


2011. ápr. 1. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

VÉGED VAN!!!!!

na viccet félretéve nem hinném hogy bármi baj lenne. hozd fel az egyetlen közös témátokat, a kamionozást. Szeritem ha nem is örökre, de arra a kis időre félreteszi az ellenségeskedést. A jobb ha egy kicsit piáltok is, de akkor meg benne van hogy bekattan és kést ránt, szóval csak módjával. De pia nélkül nem lenne olyan oldott a hangulat.

Sok sikert!

2011. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Figyu, ha ezt egy 15 éves srác kérdi érthető... de egy 28 éves két gyermekes apuka? Na ne már ember, lehet hogy épp ez a baja veled.


"Fiamból idegbeteg lett, nem bírta a váltásokat,

és elnézem az unokámat, látom, hogy gyönge alak,

hogy lesznek ezek túlélők? Valami itt korcsosul.

Kérdezném, hogy száz év múlva ki tud majd itt magyarul?"

2011. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg a pároddal, hogy mit érzel apósoddal kapcsolatban, hátha neki van jó ötlete, hogy mivel lehetne levenni a lábáról. Vagy ne hagyjon vele egyedül :) Ha tényleg valami igazán rossztól tartasz, szerezz be borssprayt vagy hasonlót...
2011. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A feleségemet már nagyon régóta ismerem és szerintem az a baja az apjának h amikor katona voltam volt ott egy másik srác akit nagyon bírt. És szerintem ő azt szerette volna h ő legyen a lánya férje. De akkor se tudom h most mi baja van velem. Amikor egy szobába vagyunk vagy valami olyan puskaporos a hangulat..már csak füst meg por hiányzik
2011. ápr. 2. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg fog szokni. Eljön az idő, amikor elismer. MInél több időt töltssz vele, annál hamarabb. Ne kakashodj, légy higgadt.Ne nyikhajkodj4 A papa ilyen tipus, időre van szüksége.

Gondolj a feleségedre: neki fontos, hoyg megértsétek egymást(akármit mond)

Beszélgess apóssal semleges férfitémákról, segíts fákat nyakazni, engedd, hogy előadja, csak ő tud húst aprítani. Hadd élje ki magát, meg fog veled békélni. A te családod érdeke is ez.Gyereked tatája. Van akinek kell 5-6 év.

2011. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megúsztam nem mentünk
2011. ápr. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!