Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar hazajönni külföldről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar hazajönni külföldről, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Párom féléve kiment külföldre dolgozni, most fog azóta másodjára csak hazajönni. először 1 hetet, most majd 2 hetet lesz itthon. Először csak úgy volt, hogy addig megy ki, míg anyagilag rendbejövünk, de most közölte, hogy ő még évekig szeretne kinn maradni. Ez oké, dolgozzon, csakhogy van egy 19 hónapos lánya is, aki már a múltkor sem ismerte fel, és vagyok én is, akiivel össz 3 éve van együtt, tehát sok időt még nem töltöttünk együtt. A lánya legszebb időszakából marad ki, arról nem is beszélve, hogy miatta költöztünk vidékre (munka végett), senkink nincs itt, tehát se barátok, se család, se segítség, ő meg kiment külföldre. Ő is tudja, hogy szeretem, de nem akar hazajönni, mert ő azt mondta, hogy az itteni fizetés éhenhalni is kevés. Viszont se ő, sem én nem akarok kiköltözni a lánnyal, mert nekem ez a hazám. A legszörnyűbb, hogy ő nem akarja, hogy visszamenjünk a családom közelébe, mert nem akar újabb kaukciókra(albérlet) költeni. Ez olyan padhelyzet, hogy egyszerűen döntésképtelen vagyok, nem tudom mit tegyek. A családom támogat, bárhogy is döntsek, csak ugye mérlegelnem kell a dolgokat. Ha elhagyom, akkor akkor anyagilag sem fog támogatni minket, és ilyen könnyelmű nem lehetek, mivel a kislányomért felelősséggel tartozom, nem akarom kockáztatni a jólétét. Ha vele maradok és itt maradunk, akkor olyanok leszünk(vagyunk), mint a remeték, mert város szélén, ismerősök nélkül élünk, távol a szeretteinktől, segítség nélkül, nagyon magányosan.Én szívbeteg vagyok, a lányom tejérzékeny, orvoshoz kell járnunk, így ez sem mindegy. Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett kérdésem, de teljesen kétségbe vagyok esve a jövővel kapcsolatban.25/L
2010. júl. 19. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kimennék a párom után a gyermekemmel együtt. Ha teljesen kilátástalan a helyzet, nyugodtan kiköltözhetsz pár évre. Akkor is Magyarország lesz a hazád, és ide bármikor visszatérhetsz. Én kiköltöznék. De tégy belátásod szerint. Ha tudod, hogy nem támogatná a gyermeketeket, és lakásotok sem lenne, menj! Fel kell nevelned a gyermeked. Sőt, ha olyan országról van szó, akár még nyelvet is tanulhat a pár év alatt, ami hasznára válhat a jövőben, amikor már sulis lesz. Mégegyszer mondom, én kiköltöznék.
2010. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben, biztos visszamennék a családomhoz. Ha nem akar hazajönni, jó elfogadod, de te meg el fogsz költözni a családodhoz, mert be fogsz gobózni. Kislánynak is jobb lenne a családtagokkal, ha már az apját nem láthatja.
2010. júl. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem költözz ki
2010. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki te is! Néhány év alatt megszeditek úgy magatokat, hogy itthon nem kell embertelen hiteleket felvenni, hogy lakáshoz jussatok.

Ma már nem kell kinn maradnod, ha kimész, hazajöhetsz bármikor. Más kérdés, hogy látom az ismerőseimen, hogy akik kimennek ("csak pár hónapra, egy évre"), valamiért általában kinn ragadnak.


Választottál magadnak párt. Ha jól sejtem, nem vagytok házasok, de gondolj bele, lényegében ez ugyanaz. Nektek együtt kellene élnetek, nem a szüleidhez hazaszaladgálni a kislánnyal. Menj szépen a pároddal, keressetek sok pénzt, menjetek el kinn jó orvosokhoz, és ha akartok, gyertek haza. Tulajdonképpen nem értem, miért nem mentél ki azonnal vele???

2010. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De írtam ő sem akarja, hogy kiköltözzünk, ez a szörnyű! Mert ők 4 pasi élnek egy lakásban, és azt mondta drága és maecerás ott most külön lakást bérelni..Szóval sajnos így tényleg nem tudom mi lesz!
2010. júl. 19. 08:12
 6/12 anonim ***** válasza:

attól függ melyik országba, ha Albánia vagy Törökorság, vagy Románia stb akkor ne költözz ki :D


Ha európában dolgozik, akkor gyakrabban is hazamehetne, manapság már 20eurókért van repülőjegy.

Magyarország a hazád, de ha soha nem laktál még máshol, nem tudhatod, tetszene-e, mire mész otthon a jelenlegi helyzettel, se pénz, se semmi- remélem beszélsz 1-2 idegen nyelvet, na ha nem akkor majd kinn megtanulod.


a gyereknek tök jó lesz, ugyanis a kisbabák 6 nyelvet meg tudnak tanulni és elkülöníteni egymástól, már a beszédtanulás időszakában is.


ugye megkért, hogy költözz ki vele?


amúgy ha nem akarsz menni, tekintve hogy ő technikailag lelépett, te oda költözöl ahova akarsz nem vagy köteles az erdőszélen lakni egyedül.



* nekem is Mo a hazám, elköltöztem egy sokkal gázabb helyre, kiba... ronda, egy szar hely, de itt tudom végezni a munkámat amit szeretek.

..mégsem költöznék már haza, anyagi okokból. hazamegyek csak nyaralni, így megmarad az illúzió, hogy otthon milyen jó minden. mert van pilótakeksz és szalonna.

2010. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

MIIII?????? NEM AKARJA, HOGY KIKÖLTÖZZ???


aha, szóval ő évekre lelép, te meg maradj otthon az erdőszélen, mi ezt jól megcsinálta, ott maximum a postás kérhet tőled randevút, be vagy zárva, családtól távol, ő meg kedvére hetyeg mit tudom én hol!!!


drágám, úgy tűnik ez a férfi már ki is lépett az életedből. ott meg 4 pasi, persze, kedvére bulizhat, csajozhat, nem csoda hogy jól érzi magát és nem akar hazamenni, de téged meg elzár a külvilágtól, hogy ott legyél biztosítéknak ha már kimulatta magát.


én otthagynám és es elklöltöznék, hátha észhez tér. ne haragudj, ott hagynak, elküldenek az erdőbe... tényleg ideje lépni .

2010. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyes férfiak milyen rohadtak, ezt úgy mondom, hogy én is férfi vagyok. Ilyen helyzetben nehéz tanácsot adni.

Jól kicseszett veled.

20/F

2010. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért nem erdőszélén, de várostábla szélén..Hát igen, speciel én azt sem tudom mennyit keres, sőt, még azt sem, hogy él, mert azt mondja, hogy X.város mellett egy faluban, de persze a postacímét se tudja megadni, mert nincs ládakulcsuk..Szóval nagyon átlátszó az egész..Akkor tehát az lenne a legjobb ha lépnék..értem..Valahol én is tudom, hogy ez így nagyon nem jó annak ellenére, hogy így támogat anyagilag minket, de semmi egyéb.Titkolózik, alig beszél velünk.Komolyan el kell vele valahogy beszélgetnem, ha hazajön augusztusban..
2010. júl. 19. 11:03
 10/12 anonim ***** válasza:
A helyedben én is kimennék. Haza vagy nem haza, jobban jársz te is, a lányod meg főleg. És úgy legalább az apjával lehettek. Nem maradnék itt, az biztos...
2010. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!