Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várattatok lányok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várattatok lányok és vártatok fiúk?

Figyelt kérdés
Meddig udvaroltattatok lányok a leghosszabb ideig míg összejöttetek komolyabban a párotokkal és hűen kitartott e adig? távkapcsiban is.
2010. júl. 18. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem udvaroltattam, nem is várattam.
2010. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most kezdtem bele egy távkapcba:S remélem kitart ő i mert én biztos:)
2010. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 2 évig távkapcsolatban voltam egy fiúval, csak 2 hetente tudott feljönni hozzám. olyankor mindíg elmentünk valahova, és eltereltük a figyelmünket.

2 év után pestre költözött, onnantól minden nap találkoztunk. 2 hét után beengedtem a hálószobámba ;) jól elvoltunk.

és tudott várni rám... még mostis együtt vagyunk és nagyon szeretem ^^

2010. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ő egy évig várt rám ( más fiúval jártam és szerettem, ő addig más lányra se nézett ) de megvárt, vígasztalt, beleszerettem, 2 hónap után szakított hogy már nem szeret annyira.. de most úgy látszik kezdenek rendbejönni a dolgok vagyis nagyon remélem
2010. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

02:08


most pont eben vagyok.csak még 7hónapja. én se néztem más nőre míg kapcsolata volt.és most sem nézek.ugy érzem nem tudnám csak ugy feladni és más nő felé fordulni.éppenséggel elégé kitartó típus is vagyok.

2010. júl. 20. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
3 évet vártam egy csajra... addig tök kedves volt velem meg minden, aztán jól a képembe röhögött...
2010. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2 évet vártam egy fiúra, de aztán egy idő után rájöttem, hogy nem is voltam belé szerelmes :D Most pedig ő akar valamit, de, hogy mit azt még nem tudom.
2010. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!