Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vártatok-e már pasira és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vártatok-e már pasira és összejött?

Figyelt kérdés
Tuudom...buszra, vonatra meg pasira nem várunk, mondják ezt azok akik nem szerelmesek vagy épp nagyot csalódtak. De mégis megéri érzelemeket hagyni a szivünk mélyén egy srác iránt, akinek van barátnője, jártatok vele, de még szeretitek? Még visszajöhet?
2010. júl. 18. 19:29
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!

Ha van barátnője ne is álmodj róla.

2010. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet.. Kicsit szégyellem, de rám is sokat kellett várni..
2010. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én lány vagyok, rám a mostani barátom várt, és megérte, mert nagyon belészerettem (el se tudtam volna képzelni)

Persze ez nem egy olyan dolog amit el tudsz határozni, mert az érzelmeidnek nem tudsz parancsolni, hogyha szeretsz valakit, mindig fogsz egy kicsit reménykedni.

Ha találsz valakit, akit meg tudsz szeretni, és ő is téged, akkor ne hagyd veszni azért a fiúért.

20L

2010. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mikor a legutóbbi barátommal megismerkedtem, volt barátnője, de nagyon messze laktak egymástól, úgyhogy sejtettem, hogy vége lesz előbb-utóbb. Miután rájöttem, hogy szeretem, 4 hónapot vártam, mire megtörtént a szakítás a lány részéről, utána 1-2 hónap volt, amíg kiheverte a srác a dolgot, aztán jöttünk csak össze, tehát fél évet vártam rá összesen, de megérte, szép szerelem volt. Kár, hogy nem illettünk össze, túl sok eltérés volt az igényeink között (mind szexuális téren, mind egyéb téren). De még most is jóban vagyunk, neki van barátnője, nálam meg alakulóban van egy új kapcsolat :)
2010. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sztem ne várj rá.Legyen benned annyi büszkeség.
2010. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tartom, hogy szerelenben és háborúban mindent lehet, nincs helye a büszkeségnek, szeretem Őt annyira, hogy ne a büszkeségem határozza meg a cselekedeteimet.
2010. júl. 18. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen vártam rá, biztam benne, erre nem kellettem neki. 10 hónap k*rva sok időő. Elb*sztam:/
2010. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem basztad el mert őt vártad,és addig más nem tudott volna megfogni erőszakkal sem
2010. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én is igy vagyok nagyon szeretek egy fiut és én sem tudok tovább lépni várok rá nagyon reménykedem és hiszek benne h még lehetönk együtt...én azt mondom ha tényleg szereted akk várj rá énis ezt teszem nem engedem el...
2010. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen! 27/F :D
2010. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!