Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki újra összejött a szerelmév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki újra összejött a szerelmével, az leírná, hogy történt?

Figyelt kérdés
Részletesen pls.Ki szakított kivel, miért, hogy oldódott meg, hogy szerezte vissza?
2011. okt. 2. 21:37
 1/5 DiMalto ***** válasza:
szar ügy és tutti kudarc a vége!!! tapasztalat!!!!!!!!
2011. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Én nagyon szerettem a barátom,mert ő volt nekem szinte mindenben az első meg a legjobb.A mai napig nem tudom szeretett e engem valaha is.Nagyon fáj,hogy egy szó nélkül elhagyott megint.Ne haragudj,de ezekben nem hiszek már!Én vagyok a lány,és én vártam hogy meghódítsanak.Fáradt vagyok már ehhez.Nincs már erőm nekem könyörögni,meg milyen szerelem a koldult szerelem,gondolj bele.Nagyon szomorú és nagyon fáj,de nem lehet mit tenni.Én még annyi sem érdemeltem,hogy a szemembe mondja,hanem egy sms-be ki lettem dobva,utána még együtt töltöttünk egy hétvégét,és azóta nem jelentkezik,talán nem véletlenül.Undorító,és gerinctelen.De én igy is szeretem,mert csak a szépre tudok gondolni,hogy igazán együtt mennyire szép volt : ( De ez hol érdekli őt már? Tudod egy lány akkor is emlékszik az első csókra,amikor a férfi már az utolsót is elfelejtette....
2011. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ne probalkozz meg 1x ... tapasztalat
2011. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nyugodtan gyere vele ossze,mi is szakitottunk 4 honap utan,amit 4 honap kulonlet kovetett es azota is egyutt vagyunk 7 eve.De ez abszolut embertol fugg:D
2011. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És pontosan h jöttetek össze ha megkérdezhetem? ki kezdeményezett? és miért szakítottatok?
2011. okt. 4. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!