Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg egy lányra vártatok?

Figyelt kérdés
Van barátnőm már lassan fél éve, és még nem jutottunk el a szexig. Szeretem, várok rá, mondtam is neki, ameddig akarja, de én előtte elég kicsapongó életet éltem, csajoztam mindig,hosszú távú kapcsolatom nem is volt. De most így nem jó, hogy nem lehet semmi...Megcsalni meg nem akarom. De 6 hónap nem elég idő? Ti meddig vártatok? 21/F
2010. ápr. 20. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Durván 1 hónap.
2010. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! ezt miért nem a barátnőddel beszéled meg???
2010. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2 hét.


lallar.

2010. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele...

Annyit mondd hogy nem akarja elsietni, mert fél, hogy miután megkapom, elhagyom...Hiába mondom neki hogy nem, hát szeretem...

És az első beszélgetésnek...már kb jó 2 2,5 hónapja...

Csak kiváncsi vagyok, ki mennyit vár egy lányra.

2010. ápr. 20. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:

A barátnőd szűz még? Hány éves?

Ha még szűz, általában fél és egy év közötti időtartam szokott lenni, ameddig egy lány várat magára, legalábbis az ismerőseimnél ez a tapas

2010. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

18 éves, de már nem szűz...

Mondjuk elmondása szerint az előző pasija kiszúrt vele, de nem hiszem hogy az miatt...Meg vele együtt volt b 1,5 hónapot...

2010. ápr. 20. 13:44
 7/15 anonim ***** válasza:

*tapasztalat.

Egyébként egészen addig nem fog veled lefeküdni, amíg maximálisan meg nem bízik benned.

Remélem azért lesz türelmed megvárni!

21/L

(az előző voltam, csak lemaradt a vége)

2010. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már megbízhatna:)
2010. ápr. 20. 13:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Fél évet várni úgy, hogy nem is szűz már... nem éri meg. Egyébként valószínűleg azért nem akarja a szexet, mert még nem biztos az érzéseiben. Egyébként én fél évet vártam egy lányra, és marhára nem érte meg várni rá, hamar vége is lett a dolognak. Szerintem maximum 1 hónap várakozási idő a normális, minden utána már csak időhúzás és terelés.
2010. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ebben a korban max. 1 hónap a normális szerintem, főleg, ha már nem is szűz!

22N

2010. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!