Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amíg egy lányra vártatok?

Figyelt kérdés
Van barátnőm már lassan fél éve, és még nem jutottunk el a szexig. Szeretem, várok rá, mondtam is neki, ameddig akarja, de én előtte elég kicsapongó életet éltem, csajoztam mindig,hosszú távú kapcsolatom nem is volt. De most így nem jó, hogy nem lehet semmi...Megcsalni meg nem akarom. De 6 hónap nem elég idő? Ti meddig vártatok? 21/F
2010. ápr. 20. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
1 év!
2010. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

3-4 hónap.ebben a korban szerintem a max.

vagy izgasd fel és hagyd úgy, többször is csináld meg vele,és mindig egy kicsit többet próbálj "szakítani"

2010. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ebben a korban, ha már nem szűz, és nem erőszakolta meg egy ladányi cigány (amit esetleg elmondana), akkor nem normális, hogy eddig húz...
2010. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet csak arra kíváncsi meddig bírod idegekkel, esetleg egy barátnőjével "korábbi életedben" nagyon csúnyán kicsesztél.

Ez az izgasd fel és hagyd ott jó ötlet, ha meg bírod állni.

Viszont az is lehet, h olyan szar volt az első, hogy azóta fél... ezt nem lehet tudni.

2010. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fél évet semmi esetre se, az egy hónap viszont szerintem kevés, már ha normális kapcsolatról van szó, szerintem kb. két hónap inkább, de annál semmiképp se több. Azzal a lánnyal valami gáz van (vagy veled, csak nem mondja). 25f
2010. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!