Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok meddig vártatok? (tapasztaltabbak 25felett (is)

Figyelt kérdés
ha KOMOLY kapcsolatba mentek vagy vagytok és fontos az erkölcs,a szex másodlagos, meddig vártatok mig megérett a kapcsolat a szexre?
2010. márc. 21. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én már ismertem a páromat, nagyon jó barátságunk volt, miután összejöttünk 2 hét után lefeküdtünk és ennek 1 éve és 7hónapja már :)
2010. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónap az elvem, de ez sok mindentől függ. Találkozások gyakorisága, ismertük-e előtte egymást, mennyire biztosak a másik fél szándékai, stb. Nem mindig sikerült betartanom, és nyilván nem napra pontos szigorral néztem, de akkor is azt mondom, kicsit ismerd, akivel ágyba bújsz, nem kell azonnal lefeküdni, a randizgatásnak, csókoknak, fokozatosságnak felnőttkorban is megvan a varázsa. :)

29/N

2010. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a szex sosem másodlagos. szerintem egy idő és bizonyos tapasztalat után az ember már nem tervezi be úgy a szexet mint 16-18 évesen és nem is tulajdonít neki akkora jelentőséget mint tinikorban, persze a rögtön szexszel indulóból kevés lesz tartós, de ha alapvetően érett és kellően komoly a két ember, akkor nem azon fog múlni, hogy két hét vagy 3 hónap után feküdtek le először. 21L
2010. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De a 27 éves barátnőm pl. 3-4 hónapot várt vele egykorú barátjával, akivel most össze akarnak házasodni. És náluk is volt előtte együtt alvás, csak ez meg az. Mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja. (mert biztos mindjárt jönnek az első randin dőljünk ágyba-hívők)
2010. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintemez egyébfüggő. Minden kapcsolat más, mindenki máskor érzi, hogy itt az idő. Nem lehet megállapítani egy objektív időpontot, amikor már lehet, meg amikor még nem...


Az első barátommal fél évet vártam arra, hogy "kellően megismerjük egymást, és biztos legyek az érzelmeimben", aztán utána egy évvel elhagyott. A férjemmel egy hét után összegabalyodtunk (a harmadik randin), és négy éve boldogok vagyunk. Egyszóval én ezek után már semmit nem merek kijelenteni, hogy mi jó, és mi nem.

2010. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát mi elég sokat vártunk az első alkalommal (konkrétan 1,5 évet), mivel mindkettőnknek az volt az első és persze 16 évesen én még nem akartam. Fokozatosan egyre több dolgot csináltunk, szóval mire oda került a sor, már nem volt furcsa egymáshoz érni, egymást meztelenül látni. De persze ez egyénfüggő szerintem. Így visszagondolva nem lett volna nagy tragédia ha előbb is csináljuk már, de nem baj. Így még 2 év után is van mit kitapasztalnunk egymáson:D

19L

2010. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :)
2010. márc. 21. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt érezni fogod. De arra figyelj oda, hogy csak a szex kedvéért, vagy, hogy kipróbáld, ne tedd meg. Várd meg vele azt, aki megérdemel, és értékelni tud. Erre ha később visszagondolsz, akkor majd igazat adsz nekem szerintem. Van barátnőm, aki 26 évesen ment férjhez, az első barátjához,(25 évesen ismerkedtek meg) és házasság után volt csak szex. Előtte a pasi is, és ő is keresték az igazit, azért nem is jártak senkivel, mert előbb szerették volna jól megismerni a másikat. De hát ők elég ritka párok közé tartonak. Nekem is fontos volt az erkölcs, és fontos is, de sajnos én nem voltam elég erős, hogy kitartsak a házasságig. Pedig mindig megvolt az elhatározás, hogy változtatni kell. Így utólag volt, amikor lehettm volna kitartóbb, és akkor rájövök, hogy nem is érdemli meg a a kapcsolat ezt az "áldozatot". Valamint még egy dolog...lehet, hogy nem elsődleges szempont a szex az életedben (nekem sem az) de ne elégedj meg majd a közepes, vagy gyenge szexszel, ha házasodni kívánsz, mert megbánod a későbbiekben. Hidd el!!!

27N/házas

2010. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, akkor még az utolsó hozzászóló vagyok ismét....Mi a férjemmel kb egy hét ismeretséget követően volt szex, az előző barátom udvarolt 8 hónapig, mire beadtam a derekamat, de akkor ahogy összejöttünk, azonnal meg is történt.

27N/házas

2010. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!