Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nälam tapasztaltabbak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nälam tapasztaltabbak, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Huszas eveim elejen jarok, es most van eloszor, hosszu, evekig tarto, komoly, biztos kapcsolatom. Igaz, a baratom nemet, igy az angol-nemet kevereket hasznaljuk,de meg igy is az evek soran kialakult koztunk beszedforma- ahogy becezzuk egymast-es annak ezerfele valtozata, jelek, hangok rendszere, visszatero motivumok, viccek...

Tudjatok mire gondolok, ez minden kapcsolatban igy van. Az lenne a kerdesem, hogyha szakit az ember, kilep egy mondjuk 5 eves kapcsolatbol, es aztan egy ujba kezd, akkor ugyanez megint kialakul csak teljesen maskepp?

Persze tudom, egy kulonbozo szemellyel vagyunk akkor egyutt, aki teljesen maskepp gondolkodik, de en en maradok.

Hat nem sikerult tokeletesen megfogalmazni a kerdesemet, de azert remelet ertitek mire gondolok. :)


2011. ápr. 6. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, minden "komoly" kapcsolatodban ki fogod ezeket alakítani.
2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól látod. Minden kapcsolat egy külön univerzum, de az általános törvények hatnak mindegyike.

Én hosszabb kapcsolaton vagyok túl és éppen azt élvezem, hogy miden lány egészen más egyéniség, más tetszik mindegyikben. Ebből adódóan mindenkivel kicsit más a kommunikáció. Vannak hasonlóságok, mert hozom a saját gondolataimat és szokásaimat egy kapcsolatba, de másik is hozza.

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van kialakul újra és újra, és minden kapcsolatodból magaddal viszel egy keveset a másikba. Pl. átveszed a szavajárását és aztán már nem lehet levetkőzni. Én pl. mindig felkiáltok hogy "hát összefosom a bokám" pedig egyszer se mondtam míg nem ismertem volt barátnőm. Vagy egyes becézést, jelet megtartasz.

26 ff

2011. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!