Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim durván wow függő, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim durván wow függő, ami a kapcsolatunk rovására is ment. Mit tehetnék? Vagy ezellen már semmit nem lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 éve wowos,de nagyon durván. Szerintem most járja a kapcsolatunk a végét(sajnos) nagyrészt emiatt. A családja is tudja hogy ilyen de nem tudnak semmit se csinálni vele. Megkértem hogy hagyja abba és azt mondta hogy nem tehetek vele ilyet.

Én úgy érzem nem fogom kibirni nélküle,már nagyon rég találkoztunk,kb egy honapja, ja és messze is lakunk egymástól,szar volt nélküle eddig a nyaram de így mégszarabb lesz.

Mit tegyek?volt már valaki hasonló cipőbe?


2010. júl. 18. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csinálj te is egy karaktert, aztán alázd szarrá, majd wow cseten szakíts vele.
2010. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

Miért lenen szar a wow?

Többet ér a nyomorult életednél is.

Nem perc volt azt a játékot megalkotni.

Attóol,mert te még nem játszottál vele :_:

2010. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is WOW-ozok 78729731971938769183 szintű vagyok.Kinyírom a palid és akk nem lessz kedve többé játszani ok?
2010. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=YQ-3gr80M-s Küld el ezt neki, bár lehet elneveti ezen magát és még jobban fog wow-ni! XD
2010. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ő is max szintű már a wowba...

Igen próbáltam már hogy játszok én is,csináltunk nekem is egy karaktert,de amikor mondtam hogy be akarok vele lépni,hogy játszak,nem hagyta mert ő játszott. Ja meg az volt hogy segít,de azóta is úgy van ahogy van.

2010. júl. 18. 22:08
 16/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a leszokáshoz az kell,hogy Ő rájöjjön hogy függő, és Ő akarjon leszokni, de hogyan lehetne felnyitni a szemét,hogy lássa hogy az?
2010. júl. 18. 22:09
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
a gépezés király dolog, nem kell arról leszokni
2010. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne rávenni hogy rájöjjön? Hát pl egy szakítással. A szociális kapcsolatainak lehalása általában eléggé intő jel, előbb utóbb rá fog jönni. De sokat nem tudsz segíteni, erre tényleg neki kell rájönnie. Sok sikert, de nem látok sok esélyt :(
2010. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát én is wowoztam rendesen, de érdekes, hogy amikor kellett, akkor hónapokra abba tudtam hagyni. Érdekes, hogy mióta együtt vagyok a mostani barátommal, azóta egyszer se léptem be.

Tényleg szeret Téged? Mert akkor abba kéne hagynia, vagy legalább csökkenteni a wowozás időtartamát...

2010. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
ettől a wowtol kiakadok aztsem tudom miaz mm mit kell ott játszani..de biztos megverek egyszer egy b*zi wowost..
2010. júl. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!