Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim durván wow függő, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim durván wow függő, ami a kapcsolatunk rovására is ment. Mit tehetnék? Vagy ezellen már semmit nem lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 éve wowos,de nagyon durván. Szerintem most járja a kapcsolatunk a végét(sajnos) nagyrészt emiatt. A családja is tudja hogy ilyen de nem tudnak semmit se csinálni vele. Megkértem hogy hagyja abba és azt mondta hogy nem tehetek vele ilyet.

Én úgy érzem nem fogom kibirni nélküle,már nagyon rég találkoztunk,kb egy honapja, ja és messze is lakunk egymástól,szar volt nélküle eddig a nyaram de így mégszarabb lesz.

Mit tegyek?volt már valaki hasonló cipőbe?


2010. júl. 18. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
paladin a pasid?
2010. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szakíts vele!
2010. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szakíts vele ha ennyire kocka. 16F
2010. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Kezdj el CS-zni
2010. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! ( Egyébként én egyáltalán nem értem, hogy lehet valaki wow függő, egyáltalán számítógépes játék függő O_O)
2010. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy akármi más függő, és itt a lényeg: nem a wow a kapcsolat megölője, hanem a pasid fos jelleme. Akármilyen függőség megöli a szerelmet, mert a függőnek MINDIG a függőség tárgya az első.
2010. júl. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Te is kezd WOWozni.

(Engem a csajom a CS miatt hagyott el.:D)

2010. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

NEM ÉRDEMEL MEG TÉGED, HAGYD HOGY JÁTSZON AZZAL A SZAR JÁTÉKKAL, MAJD MeGLÁTJA ....

nekem ha lenne csajom még a gépre se néznék rá, vele foglalkoznék, nem ilyen kis sz@r játékokkal...

2010. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyszerü! Tedd féltékennyé, menny el szórakozni..
2010. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
WoWozz te is! Ha a való életben nem is de kibertérben egyszer csak találkoztok... :D
2010. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!