Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy újra jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy újra jó legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve együtt vagyunk, de nagyon megromlott köztünk minden. Nem foglalkozik velem, mindig noszogatni kell hogy találkozzunk, ha felhívom azt mondja ne hívjam ennyit mert sok belőlem. Amikor együtt vagyunk akkor is úgy fekszünk egymás mellett mint egy darab fa, és ha beszélek hozzá elalszik...stb..:( Próbálom neki mondani néha már üvöltve és káromkodva idegességemben hogy én is megváltozok, nem leszek ennyire hisztis, de akkor ő is változzon de nem érdekli mit mondok.
2009. máj. 1. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Szeret még ő téged?? Vagyis szeretitek ti még egymást? Mert szerintem már csak megszokás....kár erőltetni...
2009. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon nagyon szeretem őt és nem akarok nélküle élni
2009. máj. 1. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

egyetértek az első hozzászólással

ami nem megy azt nem kell erőltetni...

az hogy eltávolodtatok egy folyamat volt amit pár hét alatt nem lehet helyrehozni...

velünk is ez volt...aztán szakítottunk...rossz volt és hiányzott de eltelt most 1 hónap és már semmit sem érzek és hidd el hogy jobb...

2009. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nemérdekel, ha nem javul meg köztünk semmi öngyilkos leszek, adjatok tanácsot hogyan tudnám megjavítani?
2009. máj. 1. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
:S ez azért elég durva. szerintem ne erőltesd.
2009. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat hallanám fél éve (:

Egy: A barátodnak egy szóval se említsd, hogy öngyilkos lennél, ha vége lenne, mert az csak rontana a helyzeten.

Kettő: Tényleg nagyon hisztis vagy, és jobb lenne, ha te most elkezdenél változni, nem akkor, amikor már késő lesz.

Három: Ne ragaszkodj hozzá túlzottan, ne hanyagold el a barátaid, a családod, mert utána rájössz, hogy nagyon hülye voltál.

Négy: Találj ki TE új dolgokat, mert így előbb utóbb tényleg vége lesz..


És végül.. Ha ezek nem válnak be, és már te is látod, hogy vége, nincs mit tenni, akkor szakíts te, még mielőtt ő.. Lehet, hogy csak akkor fog rájönni, hogy mennyire fontos voltál neki.

2009. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de állandóan én vagyok az aki új dolgokat talál ki és noszogatja hogy menjünk ide oda...de szerintem unja magát velem =( azt mondja szeret, de nem érzem.
2009. máj. 1. 18:01
 8/10 anonim ***** válasza:
17:41-es vagyok! Tudom jól, hogy nem könnyű helyzet! Hasonló helyzetben vagyok most a barátommal, Elég zűrös most minden! De ilyesmi ne forduljon meg a fejedben. Ha már nem megy a kapcsolat, ne szenvedtessétek egymást. Vagy mi lenne ha megpróbálnátok, hogy egy kis időre szünet....át tudjátok gondolni, és mérlegelni, hogy akarjátok e még folytatni. És ha már a barátod, úgy látja nincs...egyedül kevés vagy hozzá...
2009. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi 17:36-os :)
2009. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Hagyj neki egy kis szabadságot,a túl sok együttlét megöli a dolgokat.Ha hagyod élni kicsit önként megy hozzád.Ha még jobban leterheled menekülni fog.
2009. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!