Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem vagyok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok még készen ez azt jelentené?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk egyutt barátommal és szoba kerult a szex is. Én szeretem ot de folyton az tortenik hogy mikor beszélunk rola h lefekszunk akkor nagyon orulok meg alig várom de ha ott vagyunk mindig megilyedek.Ezt már 3szor játszottuk el és nem tudom mit tehetnék :( HELP!!!
2010. júl. 18. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem megy akkor ne erőltesd. Eljön mindennek az ideje előbb-utóbb. Sajna erre mást nemtudok mondani.


17F

2010. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? pettingeltetek már?
2010. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok a petting megvolt és nem volt semmi probléma.De ha már komolyabb dolgokra térunk akkor megilyedek. :(
2010. júl. 20. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell félned semmitől..ha tényleg volt petting és élvezted is akkor sima ügy lesz szerintem..:) bár én mikor odakerültem hogy most... egy cseppet sem féltem, mert bíztam a barátomban annyira hogy tudtam hogy csak jó lehet..és mi akkor még csak 4 hónapja jártunk és 15 éves voltam. majdnem két évig voltunk együtt..:) és én nem bántam meg..elég régóta együtt vagytok ismered már annyira hogy tudd hogy vigyázni fog rád..( ha tényleg így van,de gondolom így van hiszen 3éve együtt vagytok) szerintem ne parázz attól csak rosszabb. ha meg fájni fog is az nem vészes, bár én nem is véreztem és nem is fájt..)


17/L

2010. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még ráérsz...:)
2010. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!