Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak, hogy a 22....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a 22. életévemet taposom és nem érzem magam készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére nagyon hiányzik már egy lány az életemből, de nem érzem úgy, hogy készen állnék rá. Nagyon ambivalens érzések kavarognak bennem. Lehet, hogy már le is késtem róla? Hány éves kortól lehet komolynak nevezni egy kapcsolatot?
2011. júl. 28. 19:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Későnérő típus vagy...


valószínűleg a terhességi teszt is csak 1 évesen mutatott ki

2011. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, lassan 25. Én is vágyom a kapcsolatra de gyerekre meg ilyen rózsaszín díszítgessük a közös fészket baromságokra távolról sem. Talán majd 10 év múlva, egyébként normális.


Köpködőknek mondom hogy volt barátnőm ez előtt is és jelenleg is van.

2011. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én meg 22 éves csaj vagyok, és nekem sem kéne komoly kapcsolat :))) Főleg azért, mert tulajdonképpen még semmilyen sem volt és igazán nem akarok fejest ugrani a mélybe :D
2011. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok én is. :)
2011. júl. 28. 19:33
 5/29 A kérdező kommentje:
Pedig én belevágnék, csak nem merek. Vagy félek a változástól, vagy nem tudom...
2011. júl. 28. 19:36
 6/29 anonim ***** válasza:
Egy igazán komoly összeköltözős babát tervezős kapcsolat elég silány tud lenni, koromnál fogva sok hasonló cipőben járó ismerősöm van és nem irigylem őket. Nem csinálnak semmit csak tapossák a mókuskereket, a legszebb éveik meg elszállnak a fejük felett. Nem vagy sehonnan sem elkésve barátom.
2011. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem ennyire komolyra gondoltam, csak simán egy olyanra, ami nem 2 hétig tart. Nem házasodni akarok, csak egy barátnőt. :)

Mert eddig még nem volt részem ilyenben.

2011. júl. 28. 19:41
 8/29 anonim ***** válasza:
Mindennek az erőszakosságod az oka. Mit ártott neked a 22. életéved h taposni kell?
2011. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ez szánalmasan szar poénra sikeredett.
2011. júl. 28. 20:52
 10/29 anonim ***** válasza:

Fogadd el a tényt,hogy balek vagy.

De ha kitartóan keregélsz,biztosan jut neked is valami fáradt kacsa.:D

2011. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!