Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak, hogy a 22....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a 22. életévemet taposom és nem érzem magam készen egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére nagyon hiányzik már egy lány az életemből, de nem érzem úgy, hogy készen állnék rá. Nagyon ambivalens érzések kavarognak bennem. Lehet, hogy már le is késtem róla? Hány éves kortól lehet komolynak nevezni egy kapcsolatot?
2011. júl. 28. 19:29
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Mindenesetre valamit tuti jól csinálsz. Mert feltettem egy kérdést az én problémámról, és rólad beszélünk.
2011. júl. 29. 18:43
 22/29 anonim ***** válasza:
Elnézést :) nem szerettem volna eltéríteni a témát. Én csak felismertem a hasonlóságot, kifejtettem egy szubjektív véleményt, aztán meg már te kérdezgettél, érdeklődtél :) De már meg sem mukkanok :)
2011. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy baj...
2011. júl. 29. 18:52
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem mondtad az igaz :D Viszont ha te tettél fel kérdést akkor illene azzal foglalkozni ;) Szóval hogy jövök én ide... nyilván nem velem kéne foglalkozni :)
2011. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Akkor fog jönni, amikor nem számítasz rá. Vagy a másik lehetőség, hogy elébe mész a dolgoknak, és tudatosan próbálsz párt találni, de nem görcsösen, inkább csak ismerkedsz...én egyébként ezt ajánlom, mert tényleg igaz, hogy nem késtél le semmiről, de egyre nehezebb lesz majd megnyílnod, ha esetleg találsz valakit. És hát a rutin sem árt...vagy gondolj bele: találkozol egy lánnyal, összejöttök, minden okés, de ott motoszkál a fejedben, hogy vajon ilyen-e egy tökéletes kapcsolat, hiszen mással még nem voltál. Nem egyszerű a dolog. :)


CC

2011. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 JulesM111 ***** válasza:

Némi pszichés problémád van.

"22. életévemet taposom" : taposod? olyan szar életed van, hogy minden egyes év egy nyögve-nyelve kitaposott valami?

"Ambivalens" szó használata: túl sokat tanulsz, vagy valami magolós szakmád van, ami nem engedi meg, hogy néha irracionális dolgokat is megtegyél.


Szóval b+, nem volna rossz dolog számodra egy picit látni a világból ezt azt, néha marhaságokat csinálni a haverjaiddal, azaz tökössé és életrevalóvá válni, ne mindenben a racionalitást keresd.

Ha ezen túlleszel, akkor érsz meg egy kapcsolatra egy nővel.

2011. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Hm, hm...

Először is: nem negatív célzattal írtam azt, hogy taposom, csak ez jutott eszembe. Hihetetlen, hogy nem te vagy az első, aki ezen csámcsog.

2) Az ambivalens szót minden embernek ismernie kéne, ha volt irodalom órája. Ennek az egy szónak a használata miatt nem mondanám rá másra, hogy sokat tanul vagy magolós szakmája van. (egyébként egyetemista vagyok,és már csak azért sem fognám magamra, hogy stréber vagyok, mert vizsgákra sem tudok 1 óránál többet tanulni)

3) A haveri kapcsolataim, programjaim kifogástalanok. Nem nagyon van, hogy otthon ülnék.

2011. júl. 31. 18:32
 28/29 JulesM111 ***** válasza:

Ohh, félreértettelek. Te nem egy kis b..igyerek vagy, aki nem talál magának nőt, hanem egy tökös srác, aki nem akarja magát még lekötni. (Ettől függetlenül nyugtass meg, hogy dugtál már :) )

Ne aggódj ezen, majd eljön az idő, mikor "lekötöd" magad. Nem nagyon tudok neked pontos kort mondani, hogy ha 24 éves leszel, akkor itt az idő komoly kapcsolatnak. Egyetemista vagy, piálj, dugj, füvezz egy kicsit, majd ezután menj el dolgozni, és eközben lesz egy olyan utánfutód aki veled marad.

2011. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy még SEMMILYEN kapcsolatom nem volt nővel...
2011. júl. 31. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!