Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a barátnőmmel, napok ota nem tok rola semmit?

Figyelt kérdés
Múlt héten a barátnőm elment külföldre 4 napra nyaralni. ugy volt h kedden visszajön. de nem jelentkezett meg semmi, de nézem h iwiwen fennt volt aznap este szoval biztos hazajött. De nem jön fel se msnre, és az sms-re se válaszol meg ha hivom ki van kapcsolva. de csak azon a keddi napon ment fel iwiw-re utána nem. Az a baj h pontosan nem tom h hol lakik. Teljes képzavarban vok h mi a fene történhetett. szerintetek?
2010. júl. 18. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Külföldön felszedett egy pénzes pasit
2010. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ő 16 éves, még soha nem volt előttem pasija, nem egy nagy pasizós. Meg családdal ment ki. Szerintem a megcsalás az kizárt. Az lehet benne van a pakliban h szakitani akar... De ezen is meglepödnék, hisz nagyon jo volt vele a legutobbi találkozás.
2010. júl. 18. 11:25
 13/13 anonim ***** válasza:

valószínű h a szülei nem akarják engedni h tartsa veled a kapcsolatot továbbra is , vagy lehet h csupán talált magának ott külföldön egy jobb pasit aki közel van hozzá , s lehet h még jobbnak gondolja nálad. A nőknél néha beüt 1-2 olyan alkalom amikor ha hiányzik a párjuk akkor külföldön , távol a szerelmétől , új pasiban tölti ki az űrt.

Sztem mindenképp lépj kapcsolatba egy közelebbi rokonjával (akár a szüleivel is) , v barátnőjével.S majd ők elmondják h mi a szitu.

De azért szurkolok h minden rendben legyen !

2010. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!