Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a barátnőmmel, napok ota nem tok rola semmit?

Figyelt kérdés
Múlt héten a barátnőm elment külföldre 4 napra nyaralni. ugy volt h kedden visszajön. de nem jelentkezett meg semmi, de nézem h iwiwen fennt volt aznap este szoval biztos hazajött. De nem jön fel se msnre, és az sms-re se válaszol meg ha hivom ki van kapcsolva. de csak azon a keddi napon ment fel iwiw-re utána nem. Az a baj h pontosan nem tom h hol lakik. Teljes képzavarban vok h mi a fene történhetett. szerintetek?
2010. júl. 18. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kosár.....
2010. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy lapát......
2010. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A csaj bunkó, annyival tartozik egy srácnak, hogy megadja neki az elbocsátó szép üzenetet...úgy néz ki, már nem a barátnőd..
2010. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de lehet, hogy szakítani akar.


Én ugyan így jártam, hogy szerettem egy csajt, tök jól megvoltunk de elment 1 hétre nyaralni. Mikor hazajött nem is írt vagy hívott. Barátnőjétől tudtam meg, hogy szakítottunk. Úgy gondolta, hogy ha nem ír akkor azzal el van intézve a szakítás.

2010. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az egyik bnöjét
2010. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseriteni,de van tapasztalatom:


ilyenkor az szokott tortenni,hogy pl: a nyaralasan ivott kicsit megismerkedett valakivel,szexeltek...es emiatt buntudata van es nem keres teged...


vagy kozben rajott,hogy mar nem is kellesz neki,es most meg kivar,hogy mondja ezt el neked...

2010. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amikor az én volt pasim eltűnt 2 hétre, és két hét után hajlandó volt írni nekem egy e-mailt, akkor onnan tudtam meg, hogy mi akkor most szakítottunk. mondjuk nem kár érte.
2010. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
lehet nem szereti hogy folyton számon kéred mindenért
2010. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és lehet nem szeretne magyarázattal tartozni
2010. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát sztem ez nem számonkérés hogy tudni akarja h hol van x nap után...
2010. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!