Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a barátnőmmel? Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés

2 és fél éve van barátnőm. Mind a ketten 18 évesek vagyunk. Az a helyzet h már az elejétől kezdve úgy viselkedik a barátnőm mintha nem is állna ki mellettem. Nem nagyon csípem a barátait (fiúk mind) mert régebben fogdosták, seggére csaptak és mikor velem összejött akkor is ez volt még 1-2 hétig. Szóltak a barátnpmnek hogy ez engem zavar és meg is értette azóta nem csinálja. Viszont nagyon is haver párti. Bármit csinálok mindig a haverjainak ad igazat. Ha nekem van igazam akkor is. Ritkán ismeri el hogy nem csak én lehetek a hibás. barátai tul.képp az oszt.társai.

Nem nagyon visz engem a közelükbe. Szégyellne?

Azt mondta nem akar konfliktust (elég nagy a szám), illetve el akarja kerülni a konfliktust ami köztem meg a haverjai közt lenne. Fél hogy beszólok vkinek vagy épp nekem szólnak be és akkor ott a "baj". Szerintetek tényleg így lehet vagy szégyell?

Haverjai elött nem mer szinte semmit. Se smárolni és azt se hogy megfogjam egy pillre a mellét.


2009. febr. 24. 20:07
 1/3 anonim válasza:
69%
Szerintem gondolkodj el rajta hogy együtt maradj e vele!még fiatalok vagytok!lehet a bnőd inkább szeretne még a haverokkal lógni minthogy egy komoly kapcsolatot!de legelőször is beszélj vele!
2009. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mondjuk azt én sem hagynám,hogy társaságban fogdossa a barátom a melleim,viszont a barátnőd jó nagy szemét,már boccs. nem szeret eléggé..
2009. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az előfordulhat hogy én lennék az első komoly kapcsolata azért ilyen?

Még komolytalanok se voltak.

AMúgy tudom hogy sosem csalna meg.

2009. febr. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!