Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kiszemelted előtt égtél már be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemelted előtt égtél már be?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 15:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A kiszemeltemröl azt sejtettem, hogy karrierista, és egy vagány független nö az álma, akit meg kell szerezni, küzdeni érte. Elértem, hogy elhívjon randira, két napig készültem rá, hogy mit adok elö, hogy leplezzem hogy minden vágyam egy férj, gyerek, szóval család. A korom is megvan hozzá, és minden fasza, mégis azt súgta valami, hogy ennek a pasinak egy független ambiciózus nö kell. Elsö randin közöltem a pasival, hogy nem szeretem a gyerekeket, eszem ágában sincs szülni, elsö a munka és az anyagi biztonság.

Erre ö azt mondta, hogy sajnálja, mivel nagyon tetszettem neki, viszont ö családot szeretne. De akkor mindegy, ha nekem nem ez a célom, nem egy az utunk.

Most ezutan a falba vertem a fejem majdnem. Jó ez nem égés, csak az én hülyeségem. Na azóta mindig magamat adom.

2010. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ajaj xD 1x majdnem osszejottem egy kiszemelt csajjal akivel mar a csok is megvolt csak sajna a szemem nem birja ki h ne nezzen mas popsikat is ami persze a csajnak elso randin nem tetszet es inkabb dobott:|
2010. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha az hogy megvertek annak számít akkor jah :
2010. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze!

A fiú jött le a lépcsőn, én mentem felfelé. Észrevettem, és rögtön ránéztem, rámosolyogtam (valamennyire beszélő viszonyban voltunk), a szememet nem vettem le róla, és puff, majdnem arcra estem. De nem egészen, még megfogodzkodtam hirtelen a gatyájába, és majdnem lerántottam szegényről. xD De nagyon jó fej volt, rögtön fölsegített, megkérdezte, hogy jól vagyok-e, elkezdte magyarázni, hogy ez a lépcső túl csúszós, és csak azután igazította meg a nadrágját. xD

2010. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos volt.:S

Egy táncpróbán éppen előtte futottam el. És sajnos nagy pechemre kiált a padlóból egy anyag és abban elestem. Az még semmi hogy nagyot nézett de a többiek is nevettek.Én is nevettem magamon igazából. De elég ciki volt:S

2010. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!