Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Égtél már a családtagjaid miatt?

Égtél már a családtagjaid miatt?

Figyelt kérdés

Nagyanyám pl. mindig úgy csűri-csavarja a beszélgetést, hogy valami idegen kifejezést belevihessen (közmondást latinul,német szavakat), közben nem is beszél a magyaron kívül más nyelvet. Nagyon erőltetetten csinálja, tudálékoskodik, ő soha nem gyalog jár, hanem per pedes apostolorum, stb.

Apám nagyon igénytelen, nincs foga, családi összejövetelekre, ünnepekre, amikor mindenki öltönyben, kosztümben van, ő felvesz egy jobb állapotú melegítőalsót jobb állapotú pólóval.

Néha olyan ciki, hogy szégyellem őket, mert a családtagokat nem szabadna szégyellni, de hát ez van. Másnak is vannak ciki rokonai?


2011. okt. 7. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult, de ők is égtek már miattam. Néha csinál az ember hülyeségeket.

De semmiféleképpen nem szégyellem őket.

2011. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Minket Apa éget le általában. Nem mindig öltözik rendesen, vagy fura poénokat mond el... Legnagyobbat akkor égtünk, amikor egy családi talákozón az egyik rokonom elkezdett késő éjjel egy fesztivál mellett elhaladva németül kiabálni... xD
2011. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Édesanyám szokott, de csak szóban. Tudod,mint a filmekben, direkt ciki témákat hoz fel, olyanokról beszél,amit tud, hogy én nem örülök neki.Sőt ezt még hangoztatja is,hogy tudom hogy nem örül neki, hogy mondom, de.... Igazából hozzászoktam, és rájöttem,hogy nem tudok mit tenni..Mondom, hogy hát ő ilyen stb..de nem tudok rá haragudni,és nem is szídom másoknak, pl.ha kimegy a szobából, hogy na a h*lye anyám már megint összevissza beszél..
2011. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

A rokonait nem válogathatja meg az ember...

Előfordul az ilyen, de 1 hónap múlva már senki sem emlékszik rá.

Apám nehéz eset, de mit tudok vele csinálni? Semmit! Jót mérgelődök magamban, füstölgök egy kicsit, és ennyi.

2011. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát, szerencsére anonim az oldal, mert utálnám bevallani, hogy égtem már a nagyapám meg apám miatt és mindkettőjüknél az alkohol volt a főszereplő.

De szerintem az enyém nem egyedi eset, sajnos.

2011. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A családom snob,és szégyenlem! :(


A tesóm pedig olyan mint egy csöves,igénytelen...égek,ha valaki meglátja őt...

2011. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a házunk mocskos ( ez a legjobb szó rá, én próbálok takarítani, rendet tenni, de nehéz úgy, ha mások egyáltalán nem becsülik a rendet)mindannyiszor égek, ha valaki váratlanul beállít hozzánk, és szembesül vele, hogy értelmiségi család létünkre mekkora disznóólban élünk...

Aztán anyám imád értetlenkedni, és a legkisebb problémákat is hatalmassá nagyítani. Emellé tökéletesen önnállótlan 50 éves korában is. Amíg a szüleivel élt addig az apja egyengette az útját, amikor férjhez ment az apám, most meg, hogy már felnőttünk mi is egyengetjük...)-

A szüleim hirtelenharagúak és sokszor összevesztek már (üvöltve) egymással vagy velünk nyilvános helyen (utcán, boltban, iskolában stb...)

A nagypapám diplomás ember létére szintén disznóólban él, sőt kleptómániás. A legnagyobb hobbija, hogy járja a lomtalanításokat, és minden vackot felhalmoz a házában/kertjében,emellé nem is dob ki semmit, mondván, hogy nem pazarlunk mert mindenjó lehet még valamire. Világéletében smucig volt emellé, ha gyerekként mentünk hozzá, egy tábla csokit nem vett nekünk soha, de egy fürt szőlőt is sajnált tőlünk ha enni mertünk a kertjében. Ehhez még társult az is, hogy a mai napig imád kötözködni és mindig megmondja a frankót, akkor is ha fingja sincs a témához.

2011. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!