Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket égtél már/kellemetlen...

Miket égtél már/kellemetlen helyzetek? :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%

Mikor még iskolába jártam akkor felfelé a lépcsőn elestem,ráadásul szünetben!

Nagyon sok ilyen kellemetlen helyzetbe kerültem már ami már röhejes volt,nagyon sokat nevettünk magamon a csajokkal anno.

De például a páromnál az ágyban maradt a bugyim és az anyja megtalálta mikor rendet rakott a szobába.Szex közben is volt hogy ránk nyitottak.Olyan is volt,hogy azt hittük csak ketten vagyunk a házban és hangosak voltunk szex közben.

Az erdőben a vadászlesen szexeltünk és épp,hogy "végeztünk" jöttek a vadászok.Java része a szex-el kapcsolatos :-)

2011. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Miket égtél már? -> kérhetem az újrafogalmazás?


Úgy, hogy én is megértsem!

2011. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kisnita válasza:
53%
Húú hát volt egy pár.. Ami most hirtelen eszembe jutott, az az mikor mentem fel a csigalépcsőn a kedvenc sörözőnkbe a párom már ott várt, én meg trappolok felfelé bő farmerben meg hegyes orrú csizmában. Beakadt a csizma orra a farmer szárába és olyan taknyoltam... A párom végig nézte az egészet mint ahogy a pultosok és a vendégek is :D
2011. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
67%

Hát nekem van egy, ami nálam vitte a pálmát.

Konkrétan épp a barátommal "játszadoztam" webkamerán keresztül (érted, ugye? :D) és hallottam valami zörejt. Mondom, mindegy, biztos a szél. Na még miután 4x hallottam valamit, kinéztem az ablakon. Ott állt egy pasas, fülig érő szájjal én meg sejtettem, min mosolyog. Kérdeztem, hogy mit csinál, mondta hogy kábeles, és hogy legközelebb ne legyek ilyen hangos, merthogy a lépcsőházból lehetett hallani xDDDD


Másnap meg kiderült, hogy "valami csoda folytán" ellopták a tv kábelünket xDDDD

2011. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jah, először azt akartam írni, hogy "milyen égéseid voltak már?". De kapcsoltam, hogy majd ugy hangozhat hogy égési sérülésekre gondolok. Ugyh igy írtam, ugy látom csak te nem érted :D
2011. ápr. 16. 17:59
 6/13 A kérdező kommentje:
Az előzőt a 78%-osnak irtam. Viccesek a storyk, jöhetnek még :)
2011. ápr. 16. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Viccesek? Talan a tobbi.
2011. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Rengeteg ciki dolog történt már velem. A legmaradandóbb az, amikor a hetedikes osztálykiránduláson séta közben lecsinált egy madár. Nem volt épp meleg, de mivel nem voltam hajlandó úgy lenni két napon keresztül,egy szál pulcsiban sétafikáltam. :) A másik pedig az, hogy a 18. szülinapomon "kicsit" többet ittam, mint kellett volna és mikor másnap mentem a buszmegállóba, mindenkitől azt hallottam, hogy naaa, mi is volt szombaton? Az akkori osztályfőnököm rá is kérdezett, hogy hogy ünnepeltem meg a szülinapom (persze mindent tudott, mosolygott is rendesen) mire az egyik fiú osztálytársam hátranézett és viccesen megjegyezte: "emlékszel egyáltalán valamire?" :)
2011. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En elso randin annyira izgultam, hogy nagyon hirtelen egy hatalmasat pukiztam. Majdnem meghaltam a szegyentol, de a fiut nem zavarta, mar sok eve a ferjem. :)
2011. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor...

Nem vagyok az a tűsarkús csajszi. 8.-ból ballagtunk, rengeteg ember, mindenki bőg, fényképez, videózik... Én annyira koncentráltam a lépcsőkre, hogy elestem. Középen voltam a sorban, mindenki borult. Az osztályfőnök maradt csak állva a sor elején. Mondanom sem kell, mindenki rajtam röhögött, és egy csomó videó van róla.

De volt, hogy épp szálltam fel a villamosra a Lehelen, sok szatyorral, ismét tűsarkúban. Barátnőmtől búcsúztam el, már villogott a villamos (régi típusú, nagy lépcsőkkel) én gondoltam gyorsan felugrok. Ebből az lett, hogy felestem a lépcsőkön, félig behasaltam a földön. Körbenéztem, mindenki görbítette a száját, de nem röhögtek. Barátnőm hív, hogy jól vagyok-e? Mondom neki: hagyd a p*csába, én mindig így szállok fel a villamosra! Itt már mindenki dőlt a röhögéstől.

Hirtelen ennyi jut eszembe. :)

2011. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!