Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon dudorodik a péniszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon dudorodik a péniszem hiába ernyedt. Mivel takarjam? Vannak helyzetek mikor kellemetlen, hogy dudorodik a nadrág. Hát még ha feláll!

Figyelt kérdés
21 cm ha fel van izgatva.Egyébként 15
2009. ápr. 26. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is dudorodik...
2009. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú felső az takar rajta kicsit.(saját tapasztalat):)
2009. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem örülj neki, hogy ekkora. :) 17/L
2009. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a féfiak iigykedve a nők pedig ámulva nézhetik,mást nem tudok elképzelni! Ne érezd gáznak! De ha ennyire zavar hordj szűk alsónadrágot! az lelapítsa...
2009. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is dudorodik, barátnőmnek tetszik :D
2009. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a bő nadrág a megoldás, bár nem értek hozzá, nő vagyok...

De azt tudom, hogy buszon, villamoson, akárhol, ha látok egy férfit szűkebb nadrágban, akár farmer, akár kord, akár szövet, minden sokkal szembetűnőbb... Ha egy bőgatyás fazont látok, még azt se tudom kivenni, hogy meddig tart a térde, nem hogy a többit. Na nem mint ha annyira izgatna, kinek mije van...

2009. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen a stilusod.... de a legjobban a hosszu bo polok takarnak (azok xtem jol is allnak a legtobb fiunak) illetve ha letolva hordod a gatyad. ha nem szereted a szuk alsogatyat (amugy a nagyon szuk nem is egeszseges mert elszoritja az ereket es rengeteg urologiai problemahoz vezet) hordj bo gatyat (pl a kockasak nekem nagyon tetszenek), huzd fel rendesen h a derekad (meg egyebek) ne logjon ki, de a gatyat hagyd lecsuszni. igy tuti nem fog latszani h dudorodsz, mivel a nadrag "labakoze" joval lennebb lesz mint a sajatod. viszont ovet mindig tegyel ha nem akarod elhagyni a nadragod! :)
2009. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!