Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a kiszemelted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a kiszemelted "szegény" lenne?

Figyelt kérdés

Anyagi részre gondolok, hogy valakinek nem adatik meg, hogy internetje legyen, mert szűkös a kölségvetés, vagy bármi.

Úgy vettem észre, hogy nem veszik emberszámba azokat, akik nem tehetősebbek. És zavar, idegesít, hogy aki rossz körülmények között él, azokat lenézik! Szal ha a "nagy Ő" ilyen körülmények között élne, az mennyiben zavarna?

-ReapeR-23/F


2009. aug. 8. 05:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Én sosem ebből a szemszögből nézem a dolgokat. igaz néha elviccelődök hogy jó lenne ha jönne az öltönyös herceg egy mercivel, de valahogy jobban vonzanak az éhező művész típusok :)

Az meg hogy van netje vagy sem abszolút nem mérvadó :D szóval egyáltalán nem zavarna.

azok meg akik lenézik a szegényeket és nem veszik emberszámba ...nos róluk megvan a vélemény

2009. aug. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Elfogadnam oannak amien es tamogatnam.
2009. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én egyáltalán nem ez alapján választok. Sosem érdekelt, hogy hogy él. Annyiból igen hogy higiénia, de anyagi szempontból nem. Azért ne éhezzen, de nem kell minden szart vennie
2009. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

En is egy ilyen "szegeny" voltam. A parom nekem adta a szamitogepet, amikor vett maganak ujat. Mindig segitett, ha megszorultam.

Most egyutt lakunk :)

Ha, forditott lenne a helyzet en is ugyan ezt csinalnam, segitenem mindenben! :)

2009. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

hát igen a szegénység relatív..ha nincs netje,autója stb..az nem mérvadó..


de sajna sokszor az igazán szegények(technikai és egyéb hasonló jellegű tulajdonon túlmenően)igénytelenebbek is..

pl.ruházat,(itt sem arra gondolok,h.pl.márkás cuccok híján van,hanem h.pl.egy ruhát hord egy hétig...,higiénia is sokszor gond náluk,meghát az intelligencia is néha alacsonyabb,(nem feltétlenül)mivel nem volt lehetőségük fejlődni,tanulni...


szóval vannak "járulékos" hátrányai a szegénységnek.,ez nálam kizáró okok lehet.de nem vagyok felszínes,tényleg szubjektív dolog a szegénység..


amúgy a szegénység akkor is zavarna ha mondjuk eszében sincs tenni az illetőnek ellen,(nem kell kőgazdaggá válnia,csak átlagos életszínvonalt teremtsen meg)és ne akaszkodjon rám.annak le is út,fel is út,aki ezt teszi!

2009. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
ez=ezek.)
2009. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, senkit nem érdekel, mindenki azt mondja nem mérvadó, de kilépsz az utcára, elmész párkeresőbe, igencsak megbillen a mérleg nyelve a javadra ha mély a zsebed.
2009. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

azért az csak nem bűn,ha nem akarsz egy élősködővel összejönni?!szerintem ugyanis sokan ettől félnek.



nem baj ha nem él luxuskörülmények között,nem jár évente 2x nyaralni,telelni,és nincs min.5 milliós bankszámlája...

de azért legyen meg az egyensúly...ne velem tartassa el magát.képes legyen önellátásra,vállalható szinten adjon magára,és akkor semmi probléma nem lesz.


az élethez ugyanis pénz kell.ez van.

-utolsó előtti válasz írója.-

2009. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%
amúgy köszi a lepontozást....
2009. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7%
08.37-es vagyok, de nem én pontoztalak le utolsó válaszoló!
2009. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!