Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a kiszemelted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a kiszemelted "szegény" lenne?

Figyelt kérdés

Anyagi részre gondolok, hogy valakinek nem adatik meg, hogy internetje legyen, mert szűkös a kölségvetés, vagy bármi.

Úgy vettem észre, hogy nem veszik emberszámba azokat, akik nem tehetősebbek. És zavar, idegesít, hogy aki rossz körülmények között él, azokat lenézik! Szal ha a "nagy Ő" ilyen körülmények között élne, az mennyiben zavarna?

-ReapeR-23/F


2009. aug. 8. 05:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Első barátnőm pont ilyen "szegény" volt. Se számítógép, se "trendi" cuccok mert a turkálóba vett mindent. De csinos ápolt és okos lány volt. Nem akart fősulit se végezni mert inkább megy eladónak. Végül rábeszéltem, segítettem neki fősuli első évén megszerezni pályázatokat, támogatás, stb és a fősuli végére pénzesebb lett mint én :D Igaz akkor már szakítottunk...


Ha olyan értelembe szegény, hogy nincs "luxus" dolgokra pénze az nem gond. Annyi legyen hogy tudjon miből élni.

2009. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Természetesen nem azokra az emberekre gondolok, akik éheznek , nekik kissebb gondjuk is nagyobb annál, mint hogy társkeresőn ismerkedjenek. Arra gondoltam, hogy a luxus cikkekre nincs meg a pénz, esetleg a ház van kicsit elhanyagoltabb állapotban. De az egyik hozzászóló remekül leírta, pacsi érte.

Fura, hogy mindenki azt írja, hogy nem mérvadó, de 100x több esélye van egy ronda, öreg, ámbár gazdag pasinak, vagy annak a fiának, mint egy "szegénynek".

2009. aug. 8. 14:10
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező is tudhatná, hogy anonim "fórumon" amúgy sem éri meg feltenni a kérdést, a fentebb említett dolgok miatt (mert itt mindenki jóságos, szép, normális, okos, segítőkész... stb.).
2009. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Még egy kis OFF: egyébként (leglabbáis személyes tapasztalat alapján) társkeresőn sokkal nehezebb ismerkedni mint élőben. Ugyanis ott nagyon magas az elvárás, még a rondább lányoknál is (mivel a nőkre sokan írnak, ezért van miből válogatni, és nyilvánvaló, hogy a legjobb kell nekik is), aztán, ha szerencséd van pár lányt talán feltudsz venni msnre, de mivel azok is úgy állnak a dologhoz, hogy: "úgysem interneten találom meg az életem párját" ezért szarnak magasról a fejedre, és neked kell erőlködni, hogy egyáltalán egy normális beszélgetés kialakuljon, közted és a célszemély között. Élőben viszont a szemezéskor kiderül, hogy van-e esélyed van sem, utána a többi már gyerekjáték és szerintem sokkal szebb lányokat lehet élőben "kifogni" mint társkeresőn, a fentebb említett dolgok miatt.

OFF vége.

2009. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok: mert pl.: ha társkeresőn nem töltesz fel képet, esélyed sincs, de az a legidegesítőbb, hogy írok valakinek egy normális megfogalmazású levelet, és még azt se írja vissza, hogy menj a pics@ba, egyszerűen leszar, na ezt nagyon utálom.
2009. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Élőben is épp olyan átvágós a dolog, hidd el... Nemrég megismerkedtem egy csajjal, mindig nézett, kereste a szemkontaktust, amikor tudott, megpróbált velem beszélni, azt akarta, hogy kísérjem haza, etc... Erre mi derült ki róla? Leszbikus a hölgy! Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy lényegtelen, hogy hol próbálsz meg ismerkedni, mindenképp nehéz, sőt, sztem neten még könnyebb is, tudod, nincs kínos csend, stb...
2009. aug. 8. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!