Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kiszemelted előtt égtél már be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemelted előtt égtél már be?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sztem nekem már ez a hobbym, rendszeresen csinálom:D
2010. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hupsz lefelejettem ha akartok sztorit is megoszhattok ezzel kapcslatban:)
2010. júl. 17. 15:45
 3/15 anonim ***** válasza:
én egyszer a suliba szemeztem a csajjal aki tetszett és annyira elvonta a figyelmem hogy nem figyeltem a lépcsőre előtte és legurultam
2010. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

naná :D egyetemen ismertem meg, tanársegéd volt az egyik előadáson, néha ő is magyarázott, meg bemutatott dolgokat. régóta kinéztem már, szemezgettünk is, de nem mertünk tovább menni a "tanár-diák" viszony miatt (még mielőtt kapom a leszólást, 1 évvel felettem jár, szal még diák ő is félig:). de egyik előadáson annyira fáradt voltam, hogy elaludtam a 3. sorban :D és nem elég h a prof 150 ember előtt felhívta rá a figyelmemet, h ha ennyire érdekel az órája, akkor az ágy kényelmesebb, mint a pad, miután mentünk ki az előadóból, elkezdtem mesélni a barátnőmnek, h "áá, ilyen g.ciunalmas volt az óra, jóhogy elaludtam" ...a srác aznap 3 kísérletet mutatott be, és mellesleg fél méterrel mögöttem jött :D

azóta már a barátom egyébként :) és mindig azzal szivat h elaludtam az óráján :D

2010. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 17. 15:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos elég sokszor égek.:S Életem első randiján épp valamit meséltem a fiúnak és egy autó majdnem elütött úgy rántott visza. Hát szerintem elég ciki volt.:/
2010. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos elég sokszor égek.:S Életem első randiján épp valamit meséltem a fiúnak és egy autó majdnem elütött úgy rántott vissza. Hát szerintem elég ciki volt.:/
2010. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bár remélem ez volt életem legégőbb sztorija, ettől azért vannak rosszabbak is:)
2010. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
rosszabb mindig lehet sajnos -.-" de köszi hogy leírtad :)
2010. júl. 17. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
ma össztáncnál (néptánc) az ő kezét fogtam és megbotlottam egy földdarabszerűségbe, de végülis jót nevettünk rajta, meg annyira nem volt égő (:
2010. júl. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!