Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek. (? ) = (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. (? ) = (

Figyelt kérdés

A Barátomnak most megint "felbukkant" a régi jó haverja, (több mint fél év után), és most megint legjobb barátok.És úgy érzem, mintha engem meg elhanyagolna, miatta. :( Pedig Ő direkt mondja is, hogy ne érezzem magam elhanyagolva, de ritkábban találkozunk, haverjával többet van, stb...tudom, hogy még mindig ugyanúgy szeret, de akkor is. :S

Régebben mi azt is megbeszéltük, hogy majd ha 18 lesz összeköltözünk, mert hogy akkor az anyja elmegy majd, és a házat ráhagyja. Erre most a haverjával kitalálta, hogy majd Ő is, meg a haverja bnője is odaköltözik.És akkor 4en lennénk...nem is lenne olyan rossz, ha nem úgy gondolná, hogy pl életünk végéig...(de nem kérdeztem meg, hogy így gondolja e), de alapból addig mér van pár év, és szerintem addigra úgysem lesznek haverok már, csak én ezt Neki nem mondtam, mert szegény most úgy beleéli magát...

És én is még mindig ugyanannyira szeretem, Vele akarom leélni az életem, de nem tudom, szóljak e emiatt, hogy kicsit elhanyagolva érzem magam, vag várjam meg csöndben, amíg "lecsillapulnak" a haverjával?

Köszi a segítséget, ha kapok.


2010. júl. 17. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nah, először is.

ez a majd összeköltözünk stb, ne nagyon éld bele magad. ahogy mondtad, addig van pár évetek, és nemcsak a barátság, de a kapcsolat is tud változni annyi idő alatt. mikor 17 évesek voltunk, mi is tervezgettük az akkori barátommal, hogy leéljük együtt az életünket, egyetemen közös albérlet, stb, mégis 2 év múlva azzal jött, h neki szabadságra van szüksége, és nem akar most kapcsolatot. nem elbizonytalanítani akarlak, csak tanácsot adok, h ha terveztek is több évre előre, ne vedd szentírásnak, mert csalódni fogsz. hagyd csak rá ha ilyeneket mond, majd ha odakerültök, és tényleg komolyan gondolja, ráértek vitázni ezen, előre felesleges.

a másik:

hadd legyen vele. ne akard megfojtani, ha nem piszkálod folyton h legyetek együtt, szívesebben lesz majd veled. vedd úgy, hogy arra az időre te is "kimenőt" kaptál, legyél többet a barátnőiddel, járj sportolni, találj vmi elfoglaltságot. ne építsd a barátodra az egész életed, legyen meg a saját tered, ahova bármikor visszatérhetsz.

nagyjából ennyi :) remélem segítettem.

2010. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2010. júl. 17. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!