Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel június közepén elmentünk vhova pár napig, és utána találkoztunk 28-án. Tegnap írtam neki egy sms-st, hogy hogy van mi van vele és felhívott, de bevolt csípve. Nekem van barátom végülis, de még sincs, ez nagyon bonyolult. Ez a valaki aki a "barátom" az ő egyik nagyon jó barátja. És ez tartja vissza. Küldtem neki egy sms-st, hogy akkor jövőhéten tényleg szeretne-e találkozni, mert akkor úgy szervezem a progim. Reggel megkapata, még nem válaszolt. A barátom tudja, hogy 3 napig akkor vele voltam, megengedte. Felhívjam?
2010. júl. 16. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont emiatt vesznek mindketten komolytalanul.

Ha kapcsolatot akarsz, akkor gondolkodj eszerint, egy "fiúban". Szerintem hagyd mindkettőt, nőlj fel és majd jön az igazi.

22/L

2010. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ők mindketten üzletemberek... ez náluk teljesen normális. A barátommal meg vannak dolgok, amik miatt picit kihűlt a dolog.. de ez most nem fontos.
2010. júl. 16. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Megkapta az üzidet, tudja h nem rajtad múlik. (szerintem) De ne te udvarolj neki, fuss utána, mert akkor kicsit sem fog tisztelni.

Remélem segítettem. Am hány éves vagy?

2010. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre, hogy megkapta az sms-st szóval innentől rajta múlik, hogy mi lesz. Így lehet, hogy felhív holnap vagy jövőhéten szerdán, de nem biztos. És ez a bizonytalanság nagyon rossz, ezért arra gondoltam, hogy vagy ma délután vagy holnap felhívom, és elmondom neki, hogy én nagyon jól érzem magam vele, és szívesen találkoznék vele. És akkor ezt megbeszélni, és a végén biztosra jutni, azaz vagy lesz tali, vagy szép és jó volt, de ennyi. Akkor legalább letudnám zárni.
2010. júl. 17. 00:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy nem hívom fel. Úgyis keres, ha van kedve, ideje stb, na meg ha nem zavarja a barátom... Köszi a segítséget! :)
2010. júl. 18. 15:52
 6/7 anonim válasza:
igen
2010. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közbe változott a helyzet! Csak felhívtam tegnap, aki mer az nyer alapon, és nemsokára itt van értem! ;D
2010. júl. 21. 16:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!