Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nagyon elhízott a pasim mit csináljak vele? Hogy vegyem rá a fogyásra?
Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 14:45
11/42 A kérdező kommentje:
Elutasítást és szex megvonását nem akarom ,én szeretem őt csak ez a dolog zavar kicsit.Mikor ducibb lett Mèg tetszett is de már nem az egészséges keretek között van.
2019. okt. 16. 15:26
12/42 anonim válasza:
Hagyd ott, és ne fogadd vissza, ha könyörög. Amikor majd mást kell keresni, egyből rájön, hogy így a kutyának sem kell, és villámgyorsan fogyókúrába kezd. Ha már lement 10 kiló, keresd meg, és fogadd vissza. Egy életre megtanulja, hogy nem igénytelenedünk el egy kapcsolatban. A másikkal szemben óriási tiszteletlenség a "megszereztem, már nem kell adnom magamra" hozzáállás.
13/42 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy ha kicsit odafigyel, 3-4 hónap alatt tökéletes lehetne neked, mert nagyon tetszett neked kicsit ducin, de már aggódsz is az egészsége miatt.
14/42 anonim válasza:
Hány éves? Ha felnőtt létére annyi igénye nincs erre, hogy ne veszélyeztesse a saját egészségét, sehogy nem veszed rá.
15/42 Hamvas rétihéja válasza:
Ő is tudja, hogy dagadt, csak nem akarja elfogadni. Szóval nyugodtan szólj neki...
16/42 anonim válasza:
Ne haragudj, de ha ennyire nem akarod megbántani, és bárki bármit mond, nem hallgatsz ránk, akkor miért kérdezel? Tudod sokszor ha az ember őszinte az sokat számíthat... Még ha fáj is.
17/42 A kérdező kommentje:
Igazatok van de ha valakit szeretünk nem akarjuk bántani szerintem...
Ő is tudja és érzi,hogy ez nemjó csak valamiért nem érdekli.
2019. okt. 16. 16:32
18/42 anonim válasza:
Tegyél egy tükröt a hűtő ajtajára, az sztem egy korrekt célzás lenne.
19/42 anonim válasza:
Kérdező mert igénytelen a palid sajnos.
Nem tud értékelni,majd akkor fog ha kivágod és a hamvas finom nő után egy dagadékkal kell beérje az ilyen nem tanul másból sajnos.
Ha őt nem érdekli téged miért érdekelne a lelki világa.
Akit szeretek tisztelem azzal,hogy tiptop formám hozom napról napra.
20/42 A kérdező kommentje:
Itt elmennek a kommentek màs irányba,nem a tip topság a lényeg hanem,hogy ez már kórosan sok túlsúly szerintem.
2019. okt. 16. 17:11
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!