Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
szóval az lenne a dolog hogy két napja össze vesztem a baràtommal és ugy van hogy szakitottunk,de én nemszeretnék szakitani!tegnap még biztos voltan benne de ma màr nem...olyakat vágott a fejemhez hogy màr nemszeret meg nemakar tobbet velem lenni meg hogy ment egy csajhoz... de bocsánatot kért ma és arra fogta hogy ideges volt és Nagyon szeret meg nemcsalt meg a haverja is megerösitette ezt,szerintetek igazat mondott?mit tegyek?nagyon szeretem meg ő a mindenem!de miert kell ezt hazudnia?mit gondoltok?3éve vagyunk együtt én 18l ő 20f
2010. júl. 15. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én azért utánajárnék. Pont a te stílusodat használják ki az ilyen fiúk, meggyőzik a haverjukat hogy falazzon, de közben lehet hogy megtörtént, és bíznak a jóhiszeműségedben. Nézz utána, én azt ajánlom.
2010. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát bizony az előzőnek igaza van!

Talán olyan dolog lehetett a háttérben, hogy együtt volt a másik csajjal és bízott benne, hogy össze fog jönni vele. Mindegy-mindegy alapon ezért veszhetett össze veled. De amikor kiderült, hogy a csaj mégsem akar vele semmit, nem akart a két szék közé esni, ezért rábeszélte a haverját, hogy hazudja ezt, és elment hozzád visszakuncsorogni magát.

Akármilyen ideges vagyok, olyat soha nem mondok a barátnőmnek, hogy most elmegyek és megcsalom valakivel. Ez nonszensz, ilyet nem mond az akinek nincs alapja rá.

Mindez csak feltevés amit írtam, de gondolkozz el rajta, ne hagyd, hogy kihasználjon bárki is és mint az első javasolta, kicsit nyomozz.

2010. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megcsalt. Durván megb*szta a másik csajt,és közben rád gondolt,hogy ,,bárcsak láthatnám most a p*fáját"...
2010. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!