Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen valaki? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm/haverom kb 2.5 hónapja együtt van egy olyan pasival akinek már 7,5 éve van barátnője!! Most meg a barátnőmet fűzi az meg el is járogat vele szépen, persze titokban. De szerintem ez a másik lánnyal szemben nem ér. Meg a pasi is csak kihasználja mind a kettőt. Sztem csak azért fűzi mert le akar vele feküdni. De ezt a csaj nem érti meg hiába mondják neki sokan csak eljárogat vele.


Szerintetek milyen ember az ilyen?? Ti elítélnétek őt?


2010. júl. 15. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen az egy mocskos ember!! Megvetem az ilyeneket. Én sürgősen leálitanám.
2010. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
a barátnődet vagy a pasit? én nem ítélném el egyiket sem. kivéve ha én lennék a barátnője akit megcsal. így kívülállóként nem.
2010. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
minden kapcsolathoz megcsaláshoz, stb 2 ember kell.
2010. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő elítélendő. Az is, aki a játékot irányítja, az is, aki elfogadja a játékszabályokat.
2010. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon gerinctelen dolog. én nem járnék más barátjával, pláne ha egy 7 éves kapcsolatban van az illető. ha annyira rossz a pasinak a régi kapcsolata akkor szakítson és úgy kezdjen egy újabba. a csajnak meg legyen annyi önbecsülése ,hogy nem áll be harmadiknak..
2010. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Én a pasit egy köcsögnek tartom, mert neki van kapcsolata. A megcsalt felet sajnálom, borzalmas lehet neki, vagyis most még nem , de majd ha kiderül... A csajt viszont nem ítélem el, mert lehet, hogy szerelmes, és ahogy mondják szerelemben és háborúban mindent szabad.
2010. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nőt is és a pasit is megvetem. Szánalom az ilyesmi.
2010. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ebben igazatok van, de nem lehet sehogy se meggyűzni mármint a csajt h fejezze be ezt az egészet. Nem hajlandó rá. Pedig a pasi meg is mondta h nem hadja ott a 7 éves kapcsolatát. A barátnőm pedig csak játéknak fogja fel.


Szerintetek ne barátkozzak egy ilyen emberrel??

2010. júl. 15. 14:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg állj a barátnőd mellett és segíts neki. Én még mindig azt hiszem, hogy egy nő csak szerelemből képes így megalázkodni, de nem tudom, lehet csak én vagyok túl becsületes, és lehet, hogy más nők szemrebbenés nélkül megteszik ezt.
2010. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szegény lányt sajnálom, aki 7,5 éve a srác barátnője. A srác helyében nem fúrnám fel holmi románcokkal a kapcsolatom! Látszik, kezd ráunni...addig a másik csaj el is fog járni vele mindenhová, míg az teszi neki a szépet. 17/N
2010. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!