Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nekem így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem így jó? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a lényege az egésznek, hogy majdnem egy évig volt egy barátnőm aki majdnem 8 évvel idősebb volt nálam és tök szeremes vagyok még mindig belé pedig már egy éve szétmentünk azóta is volt már "komolyabb kapcsolatom" 5 honap de még mindig az előzőt szeretem mostanába meg arra vagyok rákattanva hogy szexelek mindenkivel(lányokkal) és az exemet képzelem oda és ez igy jó! szerintetek ez normális?kb mindenki erre pályázik csak normális esetben a szerelmet meg a szexet egy emberben keresi nekem is megvan mind a kettő csak 1 személy a szerelem, a szex meg mindig más...
2010. júl. 15. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Terhes vagy.:S

megint a tizenéve terhesség hihetetlen...:S:S

2010. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, amiért a Nap felkel minden reggel és este lenyugszik. Mi az hogy miért jó ez neked? Mert jó és kész. Vagy a kémiai és biológiai részére vagy kíváncsi a dolognak?
2010. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feleslegesen túlkomplikálod.
2010. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem így jó jó jó. Felnőhetnék csak becsapás, hoyg nagynak látsz... A külsőség is csak kifogás egy megtévesztő mááááz xD

Hát szerintem ez nem normális :D Próbáld meg elfelejteni azt a nőt és keress valaki jobban hozzád illőt. Tudom hoyg könnyű mondani de akár az egy-egy lánnyal mielőtt megdöntöd őket meg is ismerkedhetnél...

2010. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!