Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai lányok többségénél teljesen elveszett a nőiesség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra h állandoan csak buliznak, isznak, nem akarnak komoly kapcsolatot inkább minden hétvégén mással jönnek össze.. mi lesz ezekből később? 2 ilyen barátnőm volt és most már vhogy kedvem sincs uj kapcsolatba kezdeni, mert ennél az is többet ér ha egyedül marad az ember! Ráadásul ha meglátnak egy jobb pasit akkor onnantol kezdve nekik az kell és a barátjukat meg le se szarják, ráfogják arra h kihűlt a szerelem..
2010. júl. 15. 11:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Na ez engem is igazán érdekelne... miért nem találok ténylegesen normális lányokat? Nem értem őket, mindig sírnak 1-1 csalódás után, de mégis ők választanak bunkó, idióta, érzéstelen, nemtörődöm szépfiúkat... Gondolom a külső, meg a lehengerlő közelítésük ami megfogja őket (értem ezalatt azt, hogy talán magabiztosabbak, na meg nagyobb a szájuk és nyugodtan pofáznak megállás nélkül bármit, főleg hazugságokat)... szóval állandóan ezekkel szűrik össze a levet, ha meg egy normális srác visszafogottabban közelít feléjük azt észre sem veszik.

Ilyen a világ, a lányok többsége mindig fut az elérhetetlen után, sokkal jobban vonzódnak ahhoz aki leszarja őket, mindig a jobbat keresi, az igazi szeretetet meg nem hajlandóak észrevenni, hiába is próbálod kimutatni.

És hogy véletlenül se kössön belém senki, nyilván nem mindenki ilyen, és a fiúk többsége is nyomorék, de akkor is egyre inkább ez a jellemző. (én is keresem a kivételt :) )


20/F

2011. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés :) Én pedig feltehetném a kérdést hogy hova tűnt a férfiasság... Mivel mindkét fél inkább csak gyermeki módon menekül a valóságtól és attól hogy konfrontálódjon önmagával és másokkal, a nemi szerepkörüket kábé csak a szexualitásban élik ki... Egy nőnek egy férfi mellett a legkönyebb nőnek lennie, és én pont azzal a problémával találkozom sorozatosan lány létemre, hogy nagyon kevés férfiasságot fedezek fel a másik nem képviselőiben, sajnos... Persze nem lehet általánosítani, de a saját tapasztalataim nem túl fényesek. Egy határozott fellépésű, problémamegoldó-képes, tisztességes fiatalember mellett, akinek van fogalma róla hogy ki is ő, és egészséges a morál-érzéke, egy nőnek is sokkal könnyebb lenne kedvesnek, érzékenynek, odaadónak és kiegyensúlyozottnak lennie, hogy így egészítsék ki egymást.


Sokkal nagyobb divat manapság a fiatalok körében sajnáltatni magukat, mint felelősséget vállalni az életükért. Ezt most nőkre és férfiakra is értem egyaránt. Egyre ritkábban találkozni olyan emberekkel akiknek van valamiféle világnézete és értékrendje amihez tartják is magukat. Legtöbb esetben úgy viselkednek ami a leginkább a pillanatnyi érdekeiket szolgálja. Így a kérdésedre vetítve például, pillanatnyi érdeküket szolgálja az is hogy jól érezzék magukat, így amíg nincs különösebb gondjuk másra, a szórakozás, bulizás, pasizás a legvonzóbb sok lánynak. Meg ugye a kedvenc szólása a korombeli fiataloknak hogy "mindent ki kell próbálni" :D Természetesen a tapasztalatokból sokat lehet tanulni, de azért már komolyan... erre sem lehet minden butaságot ráfogni :D


Én is örülnék neki ha találnék egy normális gondolkodású srácot, viszont amivel mostanság találkozom az meg pont az, hogy csak mert én általában mindenkivel kedves és megértő vagyok és még gondolkodni is szoktam :D előfordult hogy aránytalanul nagy lelkesedéssel találtam szemben magam. Még szinte a teljes ismeretlenség állapotában képesek rámkattani, amikor az még szerintem nem egészséges dolog hogy annyira tetszem, hisz még semmit sem tudnak a jellememről, egyáltalán a személyiségemről... és lehet hogy jó emberek, mégis fojtogató érzés hogy olyan hirtelen akarnak lecsapni rám, és nem hagyják meg az ismerkedés spontaneitását, hogy alakuljon a dolog amerre akar, azonnal potenciális barátnőjelölt leszek, míg nekem még fogalmam sincs mit gondoljak az illetőről, nem még hogy mit érezzek... ezzel pedig nagyon könnyen elérik nálam hogy ne is érdekeljenek.


Úgyhogy fiúk, ha találtok rendes lányt, inkább óvatosan... ne rohamozzátok le olyan gyorsan csak mert végre valaki normális... :)))

2011. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
ja és még az utolsóhoz 22/L
2011. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Éljen az általánosítás. Végül is csak több millió nő van, ha 2 kiszúrt veled, tuti a többi is olyan :)
2011. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Írj privit ha gondolod. Honnan írsz?


20/l

2011. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

ezek a lányok fel akarják hivni magukra a figyelmet azzal hogy igy viselkednek, és ez által a fiúk szemében könnyen kaphatók ezért van nekik mindig más pasijuk, a lányok meg kihasználják ezt aztán csak cserélgetik a pasijukat....

A normális lányok meg nem viselkednek igy már csak az öltözködésük se ilyen... A pasikkal kapcsolatban meg néha ők is ilyenek de közöttük is vannak normálisak... :D

2011. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
liberalizmus
2011. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el előző hsz-eket de ! Hahó mert neked nem az ilyen lányok jönnek be? Ha eleve olyannal jössz össze aki bulizik mit vársz?XD aki nem bulizik arra azt mondod hogy jaj kis magába fordulós kis szürke neked nem kell. Vagy hogy nem elég fullos. Mit vársz egy gyönyörű lánytól? Ahhoz neked is alfa hímnek kell lenned, hogy megtarthasd! Ekkora hülyeséget hogy nicnsenek rendesek! Dehogyenm:S
2011. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 ezzy válasza:
Én szivesen megismernélek mert pont ilyen férfira vágyom 17/l
2011. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ha szerelmes vagy, számodra nem létezik más férfi, csak az akit szeretsz. nem érdekel a többi. számodra a szerelmed a legtökéletesebb a világon, akiben semmi hibát nem találsz. ezek a lányok, valószínűleg nem hozzád illettek, mert nem voltál képes elérni, hogy szerelmesek legyenek beléd. csak azt kell elérni, hogy valakiben felkeltsd ezt a csodálatos érzést és onnantól játszi könnyedtséggel bízhatsz benne. és hidd el, vannak még jó csajok akik nem járnak folyton bulizni és nem isszák le magukat minden hétvégén, nagyon ritka, de ha ilyet találsz, nagyon becsüld meg!
2011. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!