Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai lányok többségénél teljesen elveszett a nőiesség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra h állandoan csak buliznak, isznak, nem akarnak komoly kapcsolatot inkább minden hétvégén mással jönnek össze.. mi lesz ezekből később? 2 ilyen barátnőm volt és most már vhogy kedvem sincs uj kapcsolatba kezdeni, mert ennél az is többet ér ha egyedül marad az ember! Ráadásul ha meglátnak egy jobb pasit akkor onnantol kezdve nekik az kell és a barátjukat meg le se szarják, ráfogják arra h kihűlt a szerelem..
2010. júl. 15. 11:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
menni idős vagy?
2010. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen bulikba kell ismerkedni, mert ott általában ilyenek a lányok.. (most általánosítottam,de..) De szerintem egy ilyen lányon látszik hogy hetente vált.. Aki nem olyan azon pedig az látszik, hogy nem olyan.

Kicsit furán fogalmaztam, bocsi:)

2010. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem vagyok ilyen még sincs barátom és talán azért csinálják ezt mert csak igy találnak valakit maguknak(de én ezt ekkor sem csinálom).
2010. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresel. Sajnos tényleg sok ilyen lány van de sok nem ilyen is (köztük én)
2010. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Funktasztikus ***** válasza:
mert a mai lányok a menöbb pasikra buknak akiknél igy lehet bevágódni érted?:D de kivételek vannak!!
2010. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

hát ezek plázacicák barátom:P de ha ők szíkítanak valakivel akkor nem is nagyon bánatposak mert ott nem nagyon van érzelem ivel csak azért vannak velük mert "ah ilyen jól néz ki meg ah ilyen a segge blablabla..." de ott vannak azok a nők akik nem csak futókalandra hanem egy érzelmes meleg kapcsolatra vágynak és nem csak nőkből hanem pasikból is van ilyen (mint pl te ezek szerint) uh ha türelmesen vársz akkor talán te is talállsz magadnak egy ilyet

türelem rózsát terem ráadásul a te rózsád:D

16/F

2010. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, amugy 25 vagyok! De tudnám minek hajtanak a menő pasikra, aztán meg csak sirnak h megcsalta őket a barátjuk.. és a rendes lányokat hol ismerhetem meg? :)
2010. júl. 15. 13:10
 8/30 A kérdező kommentje:
11:58 amugy tényleg abba a kategoriába tartozok.. mindig egy normális kapcsolatra vágytam, de már tényleg kezdem feladni!
2010. júl. 15. 13:12
 9/30 anonim ***** válasza:

ne add fel!! mondom hogy csak várni kell a nagy Ő re és ha megtalállod megérzed mondjuk ezt nem csak én mondom ezt nekem is mondják de mind1 császkállj a városba, ismerkedj és már pár szó után rájössz hogy ki-kicsoda. tudni fogod hogy olyan vagy olyan amilyen neked kell

üdv 11:58 :D

2010. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
nem minden lány ilyen:) engem a barátom is szépnek, csinosnak tartott, meg mások is, szeretek jól kinézni, de nem vagyok bulizós, se plázacica,de én meg pont ezért nem kellettem a barátomnak:S
2010. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!