Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan telnek azok a napok?

Figyelt kérdés
Lányok, akik a nehéz napokon betétet használnak, és eléggé megviseli őket a menzesz, és van pasijuk, mit csináltok azokon a napokon? Mert nekem speciel olyankor nem lenne nagy kedvem ide-oda menni... Na de ha valakinek pasija van!?
2010. júl. 14. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan tampont használok, néha betétet. Ha nincs kedved járkálni, filmezzetek, feküdjetek, csók, ölelés, beszélgetés...gusztus kérdése, de szex is lehet.
2010. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és miért nem használsz tampont ilyenkor?
2010. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
:) nem tudom ehhez mi köze van annak h ki mit használ:D De olyankor nekem sincs kedvem semmihez, de szerintem, ha szeret a barátod akkor megérti, hogy egy hónapban azon a pár napon "szabadságolod" magad":) Maradjatok otthon, nézzetek valami jó kis filmet, vagy beszélgessetek, bújjatok össze csináljátok azt amihez neked van kedved... utána meg mászkálhattok össze vissza:D
2010. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki :)

Mi olynakor kiveszünk egy DVD-t a TK ból és megnézzünk valamelyikőnknél :) Vagy bármi ilyesmi..

Természetes dolog,megfogja érteni :)

2010. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rendszerint nálunk vagyunk, megnézünk egy filmet, zenét hallgatunk, beszélgetünk. :)
2010. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanaz van, mint máskor. Otthonülős programként játék, römi, honlapfejlesztgetés, adatbázisböngészés, főzés és szex a kedvenceim, de nem rossz a filmnézés sem.
2010. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mondjuk akkor használj tampont és akkor olyan mintha meg se lenne...komolyan....ha szűz vagy, akkor is lehet és hihetetlenül kényelmes,én volt már, h elfeledkeztem róla, hogy épp megvan, mert a tamponnal semmi gond nincs

bele is őrülnék ha hirtelen kitörlődne a köztudatból és megint betétet kéne használni...váá... szóval nekem olyankor minden nap ugyanúgy telik, mint máskor, első két nap nem szexelünk, max análba, de utána a szex is megy ugyanúgy...


20/L

2010. júl. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben mi alapból nem mászkálunk, átjövünk hozzám, behúzódunk a jó hűvös szobámba és filmezünk, beszélgetünk. Szinte mindig van szex is, de amikor megvan, akkor szex nincs, max orálisan kielégítem őt.

A tampon meg tényleg jobb, valóban szinte megfeledkezel arról, hogy megvan :D És úszni is mehetsz ha tampont használsz. Nálam ez most különösen jól jön, holnap megyünk a barátommal és a haverjaival strandra, nekem meg pont ma jött meg, de tamponnal nincs semmi gond, máskor voltam már úgy nyaralni is, hogy pont akkor volt meg, de akkor sem okozott gondot.

17L

2010. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!