Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hogyan tegyek? 15L

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban és nagyon tetszettem neki de ő nekem csak ugyni és nemakartam elsietni a dolgokat,aztán valahogy visszahuzódott és nem beszélgettünk sajnos,amikor beszélni akartam vele vagy nemvolt vagy valamelyik osztársával dumált...

Nemtom h mit hidjek tetszem e még neki vagy sem, mert azért nemfogok csak ugy rákérdezni,mert akor esély sem lenne arra h jóban legyünk!!! :S :(

Mit mondjak neki? jogy kezdjem? vagy mit tegyek?


Sztem azzal szartam el h nem mondtam meg neki akor h tetszik nekem amikor ő elmondta h én neki igen! :(

Léci irjatok...


Fiuk Ti h várnátok el egy csajtól mit tegyen és hogyan,mit mondjon


2010. júl. 14. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
finoman kérdezd meg hogy miért nem beszélgettetek vagy hogy szeretne-e valamit tőled.
2010. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak az a baj h ez még februárban volt... március vége felé már nembeszélünk,de még a multkor köszönt is nekem néztem is egyet :)))


De csak igy spontán kérdjem meg tőle???

Köszönöm szépen!!!!!!!!!

2010. júl. 14. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
beszélj meg vele spontán talit azt akkor uccu neki, beszélgessetek .:D nah ez nem sok, de legalább valami.
2010. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
" Emlékszem, azt mondtad, hogy tetszem neked. Végigondoltam a dolgot, és te is nekem! Lehetne még belőle valami?"
2010. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

19:51 irójának

hát igen igy volt de most ha azt mondaná h nem akkor esélyem sem lenne rá h ujra megtetszedjem neki,most mi legyen?

De a válaszod tetszik csak kicsit gyors lenne egyből nem?

2010. júl. 14. 20:02
 6/10 A kérdező kommentje:

mwg amugy is kicsit régebben volt már sajnos...

mit mondjak métz nem mentem oda eddig?

2010. júl. 14. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:

19:51-essel értek egyet..

Amúgy meg nem azért,de nagyon rossz a helyesírásod :):S

2010. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen írni és fogalmazni kéne megtanulnod mielőtt pasizol...
2010. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna,ha odajönne hozzám egy lány és azt mondaná hogy:

- már régóta tetszel nekem, csak eddig nem mertem odamenni hozzád....máshogy nem tudom kimutatni, hát elmondom a szemedbe, hogy szimpi vagy, és szívesen megismerkednék veled!!

2010. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Amugy bocs de Ukrajnában élek és ukrán iskolában tanulok azért nemtok helyesen irni.... :)

Köszi az utolsónak :)))

2010. júl. 17. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!