Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már tényleg semmi esélyünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg semmi esélyünk a boldogságra?

Figyelt kérdés
A barátom már 8hónapja nem tud kielégíteni engem pedig elötte minden alkalommal sikerült, azt hiszem már nem figyelt rám annyira mint az elején. Mára eljutottunk odáig hogy nem kívánom, annyira nem hogy már az egy ujjal ujjazás is fáj pedig amíg kívántam a szex sem fájt. Nem lehetne valahogy visszahozni a vágyat iránta? A szakítás az egyetlen megoldás?
2010. júl. 14. 17:17
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem ha ló nincs, megteszi szamár is alapon ne tartsd meg, mert annak semmi jó nem lehet a vége. Ha már nem s Beszéld meg vele a problémát, mert így továbbra is csak szenvedni fogsz.


Szép, hogy 8 hónapot kihúztál így is vele, de azok a párok, akiknek problémája van a szex-szel előbb-utóbb szakítanak.


Tehát ha már úgy érzed, hogy nem olyan jó vele, akkor ne maradj vele csak azért, mert nem bízol benne, hogy találsz jobbat. Próbáld meg megmenteni a kapcsolatotokat, de ha nem megy, nem megy.

2010. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de már minden rendben van igazából:) Vagyis tegnap este a barátom igazán kitett magáért és énis nagyon élveztem az egészet, talán eddig az volt a baj hogy a sok rossz tapasztalat miatt nem vágytam rá de most volt egy jó élményem és már vágyok rá és azon leszünk hogy minél jobb legyen. Akkor már minden szuper lenne a kapcoslatunkban:$ Tegnap az együttlét után szinte körbeugráltam a barátomat annyira örültem hogy végre jó volt és ez neki is tetszett, azt hiszem ez kicsit ösztönözte hogy "csak így tovább" vagy nem tudom:) Mindenesetre már várom a kövezkező együttléteket és ezt az elmúlt félévben egyáltalán nem éreztem:)
2010. júl. 16. 11:41
 13/13 A kérdező kommentje:
Már a tegnap este megérte ezt a 8hónapot:) de azért megtudnám szokni ha minden alkalommal újra énis elélveznék:) Majdcsak összeszokunk ezen a téren is:)
2010. júl. 16. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!