Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már tényleg semmi esélyünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg semmi esélyünk a boldogságra?

Figyelt kérdés
A barátom már 8hónapja nem tud kielégíteni engem pedig elötte minden alkalommal sikerült, azt hiszem már nem figyelt rám annyira mint az elején. Mára eljutottunk odáig hogy nem kívánom, annyira nem hogy már az egy ujjal ujjazás is fáj pedig amíg kívántam a szex sem fájt. Nem lehetne valahogy visszahozni a vágyat iránta? A szakítás az egyetlen megoldás?
2010. júl. 14. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy mégegyszer lefekszel vele, és ha nem tud kielégíteni, levágod a farkát, és szakítasz
2010. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a levágáson kivül gondoltam már rá de mindig inkább tűrtem:S amúgy ez kihasználás lenne
2010. júl. 14. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne állj hozzá pesszimistán, ha szeretitek egymást, akkor újból élvezni tudjátok az együttléteket is! Kezdjétek az elejéről a testi ismerkedést, finom simaogatások, ölelések, hosszú szenvedélyes előjáték. Meg beszéljétek át a kapcsolatotokoat, nosztalgiázzatok egyet, meg a problémákat is beszéljétek át. Hiszen ha valami konfliktus van, úgy az a sexben is megnyilvánul.

Biztos a leki bajok miatt nem megy a sex sem.

Remélem, happy end lesz a vége!

21/l

2010. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amit írtál, abból az jött le, hogy Te "szereted" ugyan a párod, de ha nem tud szexuálisan kielégíteni, akkor már nem teljes értékű a kapcsolatotok. Akkor most hogy van ez? Szereted? Vagy szakítani akarsz, és ez jó ürügy lenne?

Attól miért ne érezhetnétek jól magatokat együtt, mert nincs orgazmusod? Az szex csak a kapcsolat egy része. Annyi minden van, ami miatt még összetartozhattok, nem csak a szex.

2010. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom de én nem akarok úgy mghalni hogy ugyan vele éltem le az életemet de nem volt orgazmusom..60évig! Nekem fontos hogy minden szempontból jó legyen a kapcsolat hiszen a szex kihat az egész kapcsolatra...az ágyban bénázik én már nem kívánom tehát utcán vagy akárhol is kevesebbszer csókolom meg mint szeretné ezáltal szomorúbb lesz amitől énis nem lesz kedvünk semmihez nem mozdulunk ki és így már igazából nemis nevezhető jónak a kapcsolat, sajnálom nekem ezek összefüggnek.
2010. júl. 14. 20:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyu de arra godolj hogy mivan ha mással sem lesz.Akkor meg otthagytál egy amúgy jó kapcsolatot.
2010. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazad van:) majd sokat gyakorlunk aztán csak jó lesz:)


Köszönöm a válaszokat!!

2010. júl. 15. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha a szex ennyire fontos akkor szakíts vele és ne akarj több komoly kapcsolatot,inkább keressél szexpartnereket
2010. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem a szex a legfontosabb csak rossz lenne 50év házasságban élni úgy h a szex csak fáj és még véletlenül sem jó
2010. júl. 16. 11:28
 10/13 anonim ***** válasza:

hé... ne hagyd abba , mert az eddigieknél kapsz még több és szerteágazóbb válaszokat is .


ha a pasi eltávolódott valamennyire tőled , vagy éppen ő ugyanaz , de neked változott meg "valami" , akkor ideje lenne ezt első lépésben megbeszélnetek . Esetleg iktassatok be az együttlétetekbe egy kisebb vagy nagyobb szünetet / lehet hogy már a vágy nem a régi) . Az állandósult gépies szex romboló hatású is lehet . Szerezzetek be "szerszámokat" esetleg , az is új más nexusba teszi az együttlétet , esetleg pótlólagosan orgazmust onnan is nyerhetsz .. Legyél "szabadelvűbb" vagy inkább gondolkodj el azon hogy mi volt, hol volt az a pont amitől silányabbá vált/érzed az együttléteteket . Egyébként ez az az idő 6 - 8 hónap , amikor a kapcsolat elkezd leülni , hiszen általában a "láz" is eddig szokott tartani. Ha az egyéb kapcsolatotok jónak mondható / de az ez miatti romlást kapcsold ki magadban !/ akkor nem akkora a baj , csak tényleg változatossá kell tenni azt ami lekusshadt /bocs!/ . A testiség egy nagyon rafinált sokszor függetlenül önmagunktól működő valami . Amennyire rafinált , ugyanannyira túl kell járni az eszén is. Lehet hogy nem is ismertitek igazából egymást szexuálisan de ezt most agyilag . Lehetnek olyan helyzetek még amiben rácsodálkoztok majd egymásra / Jé ! te ezt is szereted ? / stb.. Mindfen emberben vannak valamiféle csak rá jellemző "perverziók" , de vigyázz!, mert olyanok is lehetnek amitől simán megborulhatsz :o))


de van még millió más "adalék" is amivel operálhatsz .

Egy a lényeg : ha szereted , ha szeret .

Magadról ezt tudod, a partnerodról meg simán megérzed, de vigyázz , ne csapd be magad a magadszülte kifogásokkal . A többi csak idő és megoldásra váró feladat.

2010. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!